Два храми у Львові перенесли сьогоднішні престольні празники на неділю

14:00 30 вересня 2015 р.

Храмі Святої Софії УГКЦ на вулиці Івана Франка, 121а

Храмі Святої Софії УГКЦ на вулиці Івана Франка, 121а
Фото: wikipedia.org

У приміщенні факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка функціонує каплиця на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії.

«Християни східного обряду сьогодні, 30 вересня, вшановують пам'ять св. Софії і її трьох дочок: Віри, Надії і Любові. Софія, вдова з Риму, яка жила за часів римського імператора Адріана, язичника. Вона ревно молилась, бажала служити Богові постом, милостинею і навчала так чинити своїх дітей. За свою ревну християнську віру усі три доньки були жорстоко закатовані на очах у матері, а сама вона через три дні по їх смерті також відійшла до Господа», – нагадали сьогодні, 30 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також повідомили:

«У Львові два храми освячені на честь цих святих мучениць. Святкові богослужіння з нагоди престольного празника переносять на неділю.

Зокрема, в храмі Святої Софії УГКЦ на вулиці Івана Франка, 121а святкове Богослужіння відбудеться в неділю, 4 жовтня, о 12.00. Натомість у храмі Святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії УГКЦ на розі вулиць Миколайчука та Пилипа Орлика святкове Богослужіння проведуть у неділю, 4 жовтня, об 11.00

Крім того, уже рік у приміщенні факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка функціонує каплиця на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, яку минулого року освятив митрополит Львівський і Сокальський УПЦ КП Димитрій».

dailylviv.com

До теми

12:24 23 жовтня 2021 р.

Під Львовом реставрують 265-річну церкву: за роботами наглядатиме екскерівниця відділу Укрзахідпроєктреставрації

На хуторі Гомулець /с. Воля Гомулецька, що належить до Львівської територіальної громади, відреставрують церкву святої Трійці – пам’ятку архітектури національного значення. Церкві – 265 років і вона збережена у майже незмінному вигляді та вже років 20 потребує комплексних реставраційних робіт.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу