Родина Президента долучилася у Львові до Дитячого Форуму (відео)

19:40 11 вересня 2015 р.


Фото: Руслан Канюка / «День»

Олександра, Євгенія та Михайло Порошенки прочитали уривки із книги «Життя – Тобі…».

Дружина Президента України разом з дітьми відвідала ХХІІ Форум видавців у Львові. Президентська родина взяла участь у презентації публіцистичного триптиху з Бібліотеки газети «День», оглянула книжкову ярмарку та долучилася до першого Дитячого Форуму.

Головний редактор газети «День» Лариса Івшина під час презентації триптиху зазначила, що цей доробок є свідченням боротьби за правду впродовж останніх 15 років. До нього входять книги «Котел», або Справа без терміну давності» Івана Капсамуна, «Я – свідок» Валентина Торби й «Катастрофа і Тріумф. Iсторії українських героїв» Марії Семенченко.  «Важливо, що журналістика в Україні вийшла на рівень книги», – наголосила редактор.

Під час огляду книжкової ярмарки дружина Президента та діти придбали й отримали у подарунок десятки книг сучасних авторів, поспілкувалися з відомим українським поетом і видавцем Іваном Малковичем, письменниками Левком Лук’яненком, Марією Матіос та іншими. Зокрема, Марія Матіос подарувала родині Петра Порошенка книгу «Приватний щоденник. Майдан. Війна», про яку вона повідомила: «У книзі є спогади й про родину Порошенків під час подій на Майдані. Ви стали героями завдяки своїй щирості й віри у краще».

У відповідь Марина Порошенко подякувала письменниці за те, що вона вчить своїх читачів любити Україну, знати рідну мову і поважати одне одного й зазначила: «Думаю, подарована книга гармонійно доповнить і прикрасить нашу сімейну бібліотеку».

Дружина Президента також отримала в подарунок книгу Надії Савченко «Сильне ім’я Надія». А в рамках Дитячого форуму родина Петра Порошенко взяла участь в акції «Книжка від зірки».

Зокрема Олександра, Євгенія та Михайло Порошенки прочитали уривки із книги «Життя – Тобі…». У ній представлені зворушливі есе та вірші дітей зі всієї України, які перемогли в однойменному Міжнародному літературно-мистецькому конкурсі.

Дружина Президента наголосила: «Читання книжок – це запорука успішної нації. Звичайно, книги не можуть гарантувати людині успіх у житті, але вони безумовно підвищують шанси стати розумними і успішними. Не дарма українське прислів’я звучить: хто багато читає, той багато знає».

Про це повідомили сьогодні, 11 вересня, на сайті Офційного інтернет-представництва Президента України.

dailylviv.com

До теми

20:19 25 жовтня 2021 р.

Монахиня зі Львова посіла призове місце на міжнародному конкурсі композиторів у Відні

Контемплятивна сестра-редемптористка Марія (Слєпченко) посіла 2 місце на міжнародному конкурсі композиторів у Відні. Цей конкурс відбувся під егідою Віденської консерваторії імені Шуберта.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу