Доброволець представив у Львові портрети своїх побратимів

16:45 16 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: loda.gov.ua

У вівторок, 16 січня, у Львівському Палаці мистецтв, відбулось відкриття виставки живопису та графіки «Портрети добровольців на війні».

Про це повідомили сьогодні, 16 січня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «На понад сотні портретах змальовані чоловіки та жінки – воїни-добровольці, борці за незалежність на сході України. Портрети героїв автор Сергій Пущенко створив перебуваючи на передовій. Митець поєднав жанр репортажу ти художнього мистецтва.

«Як і всі захисники, Сергій Пущенко воював, а в моменти затишшя створював спадок для нащадків – портрети побратимів-героїв. У доробку митця понад сотня полотен, які Сергій Пущенко створив з травня-2015 до квітня-2017 року. Портрети виконані олійними фарбами на полотні та графічними матеріалами на папері та картоні. На зворотній стороні кожного полотна воїни-добровольці залишили написи – мотивації до життя та боротьби, побажання, заклики, автографи. Виставка триватиме до 28 січня», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини