Доброволець представив у Львові портрети своїх побратимів

16:45 16 січня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

У вівторок, 16 січня, у Львівському Палаці мистецтв, відбулось відкриття виставки живопису та графіки «Портрети добровольців на війні».

Про це повідомили сьогодні, 16 січня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «На понад сотні портретах змальовані чоловіки та жінки – воїни-добровольці, борці за незалежність на сході України. Портрети героїв автор Сергій Пущенко створив перебуваючи на передовій. Митець поєднав жанр репортажу ти художнього мистецтва.

«Як і всі захисники, Сергій Пущенко воював, а в моменти затишшя створював спадок для нащадків – портрети побратимів-героїв. У доробку митця понад сотня полотен, які Сергій Пущенко створив з травня-2015 до квітня-2017 року. Портрети виконані олійними фарбами на полотні та графічними матеріалами на папері та картоні. На зворотній стороні кожного полотна воїни-добровольці залишили написи – мотивації до життя та боротьби, побажання, заклики, автографи. Виставка триватиме до 28 січня», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

14:21 25 вересня 2021 р.

Церква Гефсиманія - дім, у якому творять Добро (фото, відео)

Про євангельську церкву «Гефсиманія», що розташована на перехресті вулиць Кульпарківська-Антоновича, знають не так вже й багато львів’ян. Це не дивно, адже її пастори і віряни не розвішують по місту білбордів і майже не з’являються у ЗМІ.

Рубрика: Культура

13:43 25 вересня 2021 р.

Нове будівництво на вул. Стефаника у Львові: двір перекриють від опадів, - мерія дозволила (відео)

На вул. Стефаника, 3 Львівська галерея мистецтв імені Б. Г. Возницького планує облаштувати сучасний мистецький простір, що також передбачає спорудження фондосховищ.

Рубрика: Культура

15:08 22 вересня 2021 р.

Назвали прізвища учасниць, одна з яких 29 вересня одягне корону Міс Львів-2021

У Львівському пресклубі відбулось представлення претенденток, які виборюватимуть титул "Міс Львів 2021". Одна з них представлятиме Львів на конкурсі "Міс Україна".

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу