До Львова завітають паломники з Італії

10:38 25 липня 2016 р.


Фото: credo-ua.org

Львів’ян запрошують взяти участь у Світових днях молоді і долучитися до спільної молитви у Преображенській церкві.

«Львів стане одним із міст, які приймають паломників до Світових днів молоді у Кракові», – повідомили сьогодні, 25 липня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:»27 липня дорогою до Кракова у місто приїжджає італійська молодь із міста Івреа. Львів’ян запрошують взяти участь у Світових днях молоді і долучитися до спільної молитви у Преображенській церкві.

На ранкову молитву за участю паломників з Італії та дружню філіжанку кави запрошують усіх охочих львів’ян. Так у Світових днях молоді можуть взяти участь містяни, які не змогли поїхати до Кракова. Спільна молитва розпочнеться 27 липня о 10:15 у Преображенській церкві на вулиці Краківській, 21.

Паломники з усього світу вже прямують до Кракова, аби пережити Світові Дні молоді і зустріч із Папою Франциском. Першу частину паломництва молодь проведе у різних містах, слухаючи лекції, беручи участь у молитвах і концертах. Одним із таких міст стане і Львів. Долучитися до пережиття Світових днів молоді разом з італійськими паломниками у Львові запрошують усіх охочих, без жодних вікових обмежень.

Традицію святкувати Світові дні молоді започаткував Папа Римський Йоан Павло ІІ. Минулого року святкування відбувалося у Ріо-де-Жанейро (Бразилія), цього ж року молодь з усього світу приїде до Кракова (Польща) на зустріч із Папою Франциском».

dailylviv.com

До теми

18:23 2 березня 2021 р.

У Львові директора Музею народної архітектури і побуту оберуть на конкурсі

Керівник Музею народної архітектури і побуту у Львові імені К. Шептицького Роман Назаровець прийняв рішення перейти на інше місце праці. Виконувачем обов’язків керівника музею буде заступник директора Сергій Ципишев.

Рубрика: Культура

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу