До Львова завітають паломники з Італії

10:38 25 липня 2016 р.

  • 0


Фото: credo-ua.org

Львів’ян запрошують взяти участь у Світових днях молоді і долучитися до спільної молитви у Преображенській церкві.

«Львів стане одним із міст, які приймають паломників до Світових днів молоді у Кракові», – повідомили сьогодні, 25 липня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:»27 липня дорогою до Кракова у місто приїжджає італійська молодь із міста Івреа. Львів’ян запрошують взяти участь у Світових днях молоді і долучитися до спільної молитви у Преображенській церкві.

На ранкову молитву за участю паломників з Італії та дружню філіжанку кави запрошують усіх охочих львів’ян. Так у Світових днях молоді можуть взяти участь містяни, які не змогли поїхати до Кракова. Спільна молитва розпочнеться 27 липня о 10:15 у Преображенській церкві на вулиці Краківській, 21.

Паломники з усього світу вже прямують до Кракова, аби пережити Світові Дні молоді і зустріч із Папою Франциском. Першу частину паломництва молодь проведе у різних містах, слухаючи лекції, беручи участь у молитвах і концертах. Одним із таких міст стане і Львів. Долучитися до пережиття Світових днів молоді разом з італійськими паломниками у Львові запрошують усіх охочих, без жодних вікових обмежень.

Традицію святкувати Світові дні молоді започаткував Папа Римський Йоан Павло ІІ. Минулого року святкування відбувалося у Ріо-де-Жанейро (Бразилія), цього ж року молодь з усього світу приїде до Кракова (Польща) на зустріч із Папою Франциском».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу