До Львова завітав Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет (відео)

18:56 12 вересня 2014 р.


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі обласної ради, главу УПЦ КП зустрів в аеропорту голова ЛОР Петро Колодій.

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі обласної ради, сьогодні, 12 вересня, до нашого міста прибу із триденним візитом в Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. В аеропорту Главу Української Православної Церкви Київського Патріархату зустрів голова Львівської обласної ради Петро Колодій. 

Святійший Патріарх та очільник обласної ради обговорили під час зустрічі питання щодо суспільно-політичної ситуації в державі, про участь Глави Української Православної Церкви Київського Патріархату Філарета в міжконфесійному круглому столі, який відбувся в Осло (Норвегія), а також обмінялися своїми думками про подальше розгортання подій у нашій державі. Після цієї зустрічі Патріарх Філарет дав прес-конференцію львівським журналістам. 

«Щоденний Львів» інформував про офіційну програму візиту Святійшого Патріарха Київського й усієї Руси-України Філарета до нашого міста.


Відео: tvzikua

dailylviv.com

До теми

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

13:55 21 лютого 2021 р.

Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу