До Львова завітали канадські військові капелани

22:36 15 липня 2016 р.


Фото: asv.gov.ua

Сьогодні, 15 липня, до Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного прибула делегація військових капеланів Збройних Сил Канади на чолі з бригадним генералом Гайєм Чапдлейном і представником духовенства – митрополитом Юрієм Калістчуком.

Про це повідомили у львівському вищому військовому навчальному закладі, де також розповіли подробиці:

«У відповідності до переліку заходів військового співробітництва Збройних Сил України візит був ретельно підготований і спланований. Адже основною метою заходу стало актуальне питання, щодо можливості проведення двотижневого пілотного курсу для капеланів різних конфесій на базі нашого навчального закладу наприкінці січня наступного року.

З української сторони, окрім керівництва Національної академії, до вирішення питання приєднався настоятель Гарнізонного храму святих верховних апостолів Петра і Павла – отець Степан Сус, який є головою Центру військового капеланства Львівської архиєпартії УГКЦ, а також голова департаменту у справах душпастирства силових структур Патріаршої курії УГКЦ – владика Михаїл Колтун. Обговоривши необхідність присутності в армійському середовищі капеланів, учасники делегації дійшли згоди, що саме військові капеланів мають бути «завжди поруч».

Владика Михаїл Колтун зауважив: «Військове капеланство для України зовсім нова інституція. Але насправді, події що розгортаються на Сході держави, вже неодноразово підтвердили, що капелан іноді на полі бою важливіший за командира. І саме з цією метою відбуваються робочі зустрічі з представниками тих країн, де наразі підготовка душпастирів відбувається у вищих військових навчальних закладах. Маємо надію, що цей проект відбудеться, і вже через півроку у війська прийдуть навчені за останніми світовими тенденціями військові капелани, різних конфесій».

Про це повідомили сьогодні, 15 липня, на сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували фоторепортаж про те, про що розповіли.

dailylviv.com

До теми

13:37 4 березня 2021 р.

Володимиру Івасюку - 72, на цвинтар прийшли львів'яни

Сьогодні, 4 березня, виповнюється 72 роки від дня народження композитора, поета, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, Героя України Володимира Івасюка. У Львові на Личаківському кладовищі спільною молитвою та покладанням квітів вшанували пам’ять видатного композитора.

Рубрика: Культура

18:23 2 березня 2021 р.

У Львові директора Музею народної архітектури і побуту оберуть на конкурсі

Керівник Музею народної архітектури і побуту у Львові імені К. Шептицького Роман Назаровець прийняв рішення перейти на інше місце праці. Виконувачем обов’язків керівника музею буде заступник директора Сергій Ципишев.

Рубрика: Культура

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу