«Дні культури Держави Кувейт» у Львові триватимуть до 5 серпня

14:10 1 серпня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

У четвер, 1 серпня, на площі Ринок у Львові розпочалися «Дні культури Держави Кувейт».

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Привітав учасників та гостей заходу голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський».

Очільник області зазначив: «На моє переконання, чим більше буде заходів, пов’язаних із культурою інших держав у нашому регіоні, тим краще ми розумітимемо світ. Важливо, щоб такі ж заходи відбувались і закордоном, для того, щоб ми ділились частинкою своєї культури в інших державах. Адже саме через культури можна починати будувати фундаментальні відносини між різними народами».

«Опісля публіці презентувли фотовиставку та промофільм, присвячені Державі Кувейт, також відбувся виступ українських колективів та виконавців та музичного ансамблю маестро Аюба Хедра. Триватимуть «Дні культури Держави Кувейт» на Львівщині до 5 серпня», – поінформували також в облдержадміністрації та опублікували «Програму Днів культури Держави Кувейт».

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу