Для учнів мистецьких шкіл вхід до музеїв Львова вільний

12:38 27 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: rozumnadytyna.com.ua

У департаменті з питань культури, національностей та релігій ЛОДА розробили програму «Запізнайся наживо з музеєм».

«Учні мистецьких шкіл усіх районів Львівщини отримали змогу безкоштовно відвідувати музеї Львова. Програму «Запізнайся наживо з музеєм» розробили у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації – повідомили сьогодні, 27 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також поінформували:

Директор департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА Христина Береговська зазначила: «Наше завдання усіляко сприяти розвитку і шліфуванню молодих талантів. Програма «Запізнайся наживо з музеєм» відкриває для дітей нові можливості комунікації через мистецтво зі світом». 

За словами Христини Береговської, учні мистецьких шкіл відвідуватимуть музеї Львова щомісяця. Про транспортне забезпечення подбають районні державні адміністрації, а департамент з питань культури ЛОДА організує безкоштовне відвідування того чи іншого музею.Дирекції усіх мистецьких шкіл надіслали перелік музеїв, які хочуть відвідати їх вихованці.

До речі, діти з мистецьких шкіл Буського району уже побували у кількох музеях Львова. Зокрема, вони ознайомилися з експозиціями музею Тюрма на Лонцького, музею Івана Франка та Національного музею імені Андрея Шептицького.

Загалом у Львівські області налічується 74 мистецькі школи, де навчається 22 725 дітей».

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини