Десятки тисяч вірян взяли участь у прощі до Страдчу на Львівщині

17:00 26 червня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

У вівторок, 26 червня, відбулася Всеукраїнська проща до Страдчу, присвячена пам’яті страдецьких блаженних, а також Дню Мирянина та 1030-річчю хрещення Київської Русі-України.

Про це повідомили у вівторок, 26 червня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «До Всеукраїнської прощі до Страдчу долучились десятки тисяч вірян. Серед них і голова Львівської ОДА Олег Синютка. Розпочалась проща у селі Ямельня на місці мученицької смерті блаженних отця Миколи Конрада і дяка Володимира Прийми, звідки прочани пішою ходою вирушили до площі біля Страдецької гори. Також відбулась Архиєрейська Свята Літургія, присяга тверезості, молитва на освячення всякої речі та молитва до блаженних. Богослужіння очолив Блаженніший Святослав».

Блаженніший Святослав наголосив: «Ми сьогодні бачимо Ісуса Христа, присутнього між нами. Зараз, у тій хвилині, у тій Божественній Літургії. Єдине, що може дати людині свободу, звільнити її від усього того, що поневолює – це її Господь і Спаситель. Хто не приймає Божого Духа, стає слабким. Адже справжня сила – в Божому Дусі, в Божій Правді».

dailylviv.com

До теми

10:31 21 червня 2021 р.

У храмі Львова виставили ікону з часточками крові Івана Павла ІІ

Сьогодні, 21 червня, у храмі Різдва Пресвятої Богородиці у Львові виставили до почитання ікону з мощами святого Папи Івана Павла ІІ. Помолитися перед образом можна буде до 26 червня.

Рубрика: Культура

20:45 20 червня 2021 р.

В австрійських стайнях на Львівщині відбувся культурно-дипломатичний захід

19 червня у Судовій Вишні, що неподалік Львова, відбувся культурно-дипломатичний захід під назвою «Леся – 150. Мрійниця, вершниця». Його головна ідея: показати постать поетеси Лесі Українки через призму її грузинського десятилітнього періоду життя і творчості.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу