Десантники зі Львова занурилися у воду на сході України

22:25 19 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки 80-ї окремої десантно-штурмової бригади в інтернет-мережі «Facebook».

Військовослужбовці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, які виконують завдання за призначенням на сході України, взяли 19 січня участь у святкуванні Хрещення Господнього.

Про це повідомили на сторінці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади зі Львова в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували фоторепортаж і розповіли: «Бажаючі військовослужбовці відвідали святкове богослужіння в одному з місцевих храмів. А на одній з водойм біля заздалегідь підготовленої ополонки відбулось таїнство освячення води, яке здійснили настоятель храму Великомученика цілителя Пантелеймона протоієрей Микола та митрополит Никодим Української православної церкви Київського патріархату, котрий привітав усіх присутніх зі святом і побажав, щоб традиційне занурення в воду стало дійсно зціленням душі і тіла. Отримавши благословення усі бажаючі військовослужбовці занурились в крижану воду».
Один із військовослужбовців розповів запевнив: «Для мене купання на Водохреща – вперше, але після сьогоднішнього це стане моєю доброю традицією. Як на мене, то це ще й гарний спосіб перевірити силу волі, та просто гарний спосіб розпочати день з позитивного заряду енергії».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини