Державний секретар Ватикану передав львів’янам благословення папи Франциска

12:45 19 червня 2016 р.


Фото: risu.org.ua

Кардинал П’єтро Паролін заявив у Львові: «Жертвам цієї війни я можу тільки пригадати Господні слова: не дозвольте себе перемогти тривозі».

Під час свого офіційного візиту до України державний секретар Апостольського Престолу кардинал П’єтро Паролін зустрівся 17 червня й 18 червня з римо-католицькими громадами Києва та Львова, де відслужив літургії. Зокрема, у Львові кардинал заявив «Передаю кожному з вас сердечні привітання і благословення Папи Франциска, який, як добре знаєте, особливим чином зберігає у своєму серці вашу землю. Це він послав мене, щоб запевнити вас, що Петрова скеля є разом з вами, щоб утверджувати вас у вірі. Він запевняє вас у своєму захопленні від постійних зусиль, які Римо-Католицька Церква докладає для того, щоб проголошувати Євангеліє кожному створінню, відкрита і гостинна щодо різних культур, з яких походять ваші вірні і які їх характеризують». 

У Львові держсекретар також звернувся до жертв війни в Україні: «Жертвам цієї війни я можу тільки пригадати Господні слова: не дозвольте себе перемогти тривозі, Бог не забуває про вас. Він – ваш захист і щит. Казати це мені складно, бо я не страждав, як вони страждали... Але Бог завжди вірний і не розчаровує… Важко це казати тим, хто втратив дітей, чоловіка, дружину, батьків, працю чи гідність. Але в цьому є абсолютна любов Бога, видимий, найвищий парадокс цієї любові, що називається Євангеліє, Добра Новина. Або піддамося цій обеззброюючій божественній любові, або скоримося, приймаючи чи проклинаючи несправедливість, насильницьку і вбивчу крадіжку».

Держсекретар при всіх нагодах наголошував, що першочергова ціль його візиту – висловити солідарність з тими, хто постраждав від війни в Україні. У проповіді в Києві кардинал П’єтро Паролін наголосив на важливості соціальних змін та боротьбу з корупцією: «Корупція та концентрація грошей у руках небагатьох осіб стоять, напевно, серед головних причин зубожіння народів, знищення свободи, руйнування мрій про кращий світ та право на життя для всіх. І ми, християни, повинні завжди боротися та діяти заради досягнення справедливості, – проте ніколи не використовуючи насильство».

Про це повідомили на порталі «РІСУ – Релігійно-інформаційна служба України». Як інформував «ЩЛ», держсекретар Ватикану освятив у Львові музей, а також заклав наріжний камінь духовного центру

dailylviv.com

До теми

10:42 9 квітня 2021 р.

Понад 8 тисяч зареєстрованих пам’яток на Львівщині мають нового культурного захисника

Архітектор та викладач Львівської політехніки Василь Петрик за результатами конкурсу очолив управління охорони об’єктів культурної спадщини департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА.

Рубрика: Культура

22:06 8 квітня 2021 р.

Володимир Одрехівський візьме участь у конкурсі на посаду ректора Академії мистецтв

Відомий український скульптор, педагог, народний художник України Володимир Одрехівський завершив п'ятирічний термін діяльності на посаді ректора Львівської національної академії мистецтв.

Рубрика: Культура

12:50 2 квітня 2021 р.

Розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у римо-католицьких храмах Львова

У неділю, 4 квітня, християни західного обряду святкують Великдень. Чимало святинь нашого міста також відзначатимуть Пасху у цей день. Подаємо розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у неділю, а також розклад Вігілії, яка розпочинається безпосередньо у суботу ввечері.

Рубрика: Культура

18:18 30 березня 2021 р.

ЛОДА врятувала кам’яницю Стеткевичів на вулиці Замарстинівській від депутатів ЛМР

Кам’яниця Стеткевичів на вул. Замарстинівській, 213 у Львові вже офіційно є щойно виявленою пам’яткою архітектури місцевого значення. Тепер відомий для Львова об’єкт, який кілька місяців намагаються знести для високоповерхової забудови, перебуває під захистом пам’яткоохоронного законодавства.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу