Депутати Львівської міськради відвели земельну ділянку під пам'ятник Андрею Шептицькому

19:42 26 лютого 2015 р.


Фото: zbruc.eu

Депутати ЛМР прийняли ухвалу про відведення земельної ділянки ділянки на площі cвятого Юра для її реконструкції й спорудження на ній пам’ятника митрополиту Андрею Шептицькому.

«Курії Львівської архиєпархії УГКЦ надали землю під пам'ятник Шептицькому», – повідомив сьогодні, 26 лютого, інтернет-портал «Католицький Оглядач», конкретизуючи при цьому:

«Депутати Львівської міськради на сесії 26 лютого прийняли ухвалу про затвердження Курії Львівської архиєпархії УГКЦ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на площі cвятого Юра. Це рішення підтримали 65 обранців.

Йдеться про ділянку, площею 2,6248 га (у тому числі площею 1,0417 га у межах червоних ліній), яку надали в оренду терміном на один рік на час проведення будівельних робіт для реконструкції площі святого Юра та спорудження пам’ятника митрополиту Андрею Шептицькому. Ухвала передбачає вилучення з переліку скверів Галицького району сквер на пл. святого Юра, а також зі схеми розміщення дитячих та спортивних ігрових майданчиків на території Галицького району дитмайданчик на пл. святого Юра, 1.

Відповідно до ухвали, Курія Львівської архиєпархії УГКЦ має, серед іншого, забезпечити спорудження нового дитячого майданчика, влаштування окремої відпочинкової зони, зупинки громадського транспорту та інших елементів благоустрою у межах земельної ділянки на пл. святого Юра».

http://catholicnews.org.ua/kuriyi-lvivskoyi-arhiieparhiyi-ugkc-nadali-zemlyu-pid-pamyatnik-sheptickomu

dailylviv.com

До теми

14:21 25 вересня 2021 р.

Церква Гефсиманія - дім, у якому творять Добро (фото, відео)

Про євангельську церкву «Гефсиманія», що розташована на перехресті вулиць Кульпарківська-Антоновича, знають не так вже й багато львів’ян. Це не дивно, адже її пастори і віряни не розвішують по місту білбордів і майже не з’являються у ЗМІ.

Рубрика: Культура

13:43 25 вересня 2021 р.

Нове будівництво на вул. Стефаника у Львові: двір перекриють від опадів, - мерія дозволила (відео)

На вул. Стефаника, 3 Львівська галерея мистецтв імені Б. Г. Возницького планує облаштувати сучасний мистецький простір, що також передбачає спорудження фондосховищ.

Рубрика: Культура

15:08 22 вересня 2021 р.

Назвали прізвища учасниць, одна з яких 29 вересня одягне корону Міс Львів-2021

У Львівському пресклубі відбулось представлення претенденток, які виборюватимуть титул "Міс Львів 2021". Одна з них представлятиме Львів на конкурсі "Міс Україна".

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу