Депутати ЛМР наблизили спорудження Меморіалу Небесної Сотні

21:20 25 січня 2018 р.

Фото до новини

У четвер, 25 січня, на пленарному засіданні сесії ЛМР були прийнято ухвали, які стосуються затвердження детального плану території та проектів землеустрою.

Про це повідомили сьогодні, 25 січня, в прес-службі Львівської міськради, де також запевнили: «Проголосовані ухвали дадуть змогу у цьому році розпочати спорудження у Львові Меморіалу Небесної Сотні. Зокрема, були прийняті рішення «Про затвердження детального плану території, обмеженої вулицями Кривоноса та Опришківською, залізничною колією, вулицями Хмельницького, Пильникарською, Ужгородською, Замковою, Пішою, Насипною, Підвальною, Винниченка» та рішення «Про затвердження ЛКП «Зелений Львів» проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок для збереження та використання парку «На валах».

Начальник  управління архітектури й урбаністики Львівської міської ради Юліан Чаплінський зазначив: «Мова йде про розташування Меморіалу Небесної Сотні і про можливі сценарії розвитку канатної дороги для проведення інвестиційного конкурсу у майбутньому. На цій ділянці нового будівництва не передбачається. До весни по Меморіалу Небесної Сотні плануємо вже розпочати роботи».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини