Департамент з питань культури Львівської ОДА потребує спеціаліста

10:00 22 липня 2016 р.

Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця.

Про це повідомили сьогодні, 22 липня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Зокрема у департаменті є вакантною посада спеціаліста відділу програм, заходів  та фінансово – планової роботи управління у справах національностей, релігій та фінансово – планової роботи на умовах строкового трудового договору. Вимоги: вища освіта (молодший бакалавр або бакалавр), вільне володіння державною мовою, вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення.

Документи необхідно подати до 3 серпня 2016 р за адресою: Львів, вулиця Винниченка 14, кабінет №40. Телефон для довідок:  (032) 2-61-26-56,261-25-93 e-mail: uklviv@ukr.net.

Із більш детальною інформацією можна ознайомитись на сайті Національного агентства України з питань державної служби в розділі «Вакансії» (http://nads.gov.ua/page/lvivska-oblast)».

 

dailylviv.com

До теми

18:27 24 листопада 2020 р.

Визначено лавреатів обласної премії з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості

На Львівщині обрали найкращі твори та роботи з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості. Обласна премія в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури є найвищою премією у Львівській області, найбільш престижною творчою відзнакою за вагомий внесок в українську культуру.

Рубрика: Культура

19:24 9 листопада 2020 р.

За п’ять років можемо її не впізнати: львівський мовознавець розповів, що засмічує українську мову

23 роки поспіль 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Львівський мовознавець, дослідник Тарас Береза розповів про тенденції у мовному середовищі Львівщини та порадив, що читати, аби плекати власну українську.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу