Частину зібраних 14 жовтня у Львівській філармонії коштів перерахують на підтримку української армії

14:34 13 жовтня 2014 р.


Фото: Львівська обласна філармонія

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в обласній філармонії, у вівторок о 19:00 у ній розпочнеться концертно-театральне дійстві, упродовж якого прозвучать пісні часів Війська Запорозького, боротьби Українських січових стрільців; Української повстанської армії й сьогодення – від Майдану до утворення новітньої української армії.

В обласній філармонії повідомили у понеділок «Щоденному Львову», що завтра, у вівторок о 19:00 у ній розпочнеться концертно-театральне дійстві, упродовж якого прозвучать пісні часів війська Запорозького, адже саме козаки взяли образ Матері Божої Покрови, як свою заступницю, а також часів боротьби Українських Січових Стрільців; часів боротьби Української повстанської армії; пісні сьогодення від Майдану до утворення новітньої української армії. У повідомленні також конкретизують:

«Пісні виконають бандурист, народний артист України Остап Стахів та Львівський муніципальний хор «Гомін» під керівництвом Руслана  Ляшенка. Також на концерті буде представлено бойовий гопак під керівництвом Володимира Куцана. Режисер та ведуча концерту  Катерина Трачук. Частину зібраних коштів від концерту буде  перерахована на підтримку Української Армії.

Кілька легенд, що описують свято Покрови. За однією із легенд, у цей день військо давніх русів на чолі з Аскольдом взяло в облогу центр православ'я – Константинополь, намагаючись захопити місто. Жителі столиці Візантії молилися до Богородиці з проханням про порятунок. І Діва Марія, за оповіданнями, з'явилася перед людьми та вкрила їх своєю покровою (омофором). Після цього вороги не мали змоги побачити цих людей. Як відомо із деяких джерел, вражений Аскольд та його дружинники прийняли святе хрещення та стали християнами.

За іншою з версій, інспірацією для свята стало видіння Андрія юродивого під час облоги Константинополя військами агарян. Пресвята Богородиця з'явилася мешканцям міста у храмі та прийняла їх під свій захист покров. Після цього війська противника відступили, а місто врятували.

Контактна особа: Ольга Максим’як, відділ реклами та маркетингу Львівської філармонії, тел.: 0981301061».

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу