Частина коштів від завтрашнього концерту зірок європейської сцени у Львові піде на допомогу армії

15:32 21 серпня 2014 р.

  • 0


Фото: Львівська обласна філармонія

У цьому запевняють у четвер в обласній філармонії.

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову», в обласній філармонії, у п’ятницю, 22 серпня, о 18:00 в актовому залі Музею історії та релігії (пл. Музейна, 1) у рамках І Міжнародного фестивалю «Музика в старому Львові» відбудеться концерт, на якому звучатимуть пісні австрійського композитора Франца Шуберта та англійського композитора й лютніста Джона Доуленда. За словами одного із засновників та організаторів фестивалю «Музика в старому Львові» Сергія Бурка, вперше у Львові співатиме зірка барокової сцени, англійка Емма Кіркби (сопрано), й  володар унікального голосу – басу профундо, Жоел Фредеріксен зі Сполучених Штатів Америки, а на старовинному інструменті – лютні гратиме Міхал Гондко зі Швейцарії.

Захід буде одним зі знакових серед 9 концертів у рамках Міжнародного фестивалю «Музика в старому Львові», адже не щодня побачиш у нашому місті зірок світової сцени. Частина коштів від концертного заходу піде на допомогу української армії.

Контактний телефон: 0981301061, Ольга Максим’як.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:15 13 грудня 2019 р.

У Львові влаштують Андріївські вечорниці

У п’ятницю, 13 грудня, в Львівському палаці мистецтв відбудуться Андріївські вечорниці з традиційними ворожіннями, забавами та запальною етновечіркою.

Рубрика: Культура

14:30 12 грудня 2019 р.

2020-й буде у Львові «Роком культури»

2020 рік стане «Роком культури» у Львові – першим кроком для цього стало підтримання на сьогоднішній сесії міської ради ухвали «Про затвердження Програми «Львів 2020: Фокус на культуру».

Рубрика: Культура

13:07 12 грудня 2019 р.

У Львові пропонують винести різдвяний дідух 24 грудня, а не 6-го січня

У Львові пропонують винести різдвяний дідух 24 грудня - як символічний перехід до спільної зі світом дати святкування Різдва Христового Розпочати перехід на проведення основних тематичних подій святкування Різдва не тільки у січні. Також організувати культурні, освітні, розважальні заходи, надсилати офіційні вітальні листи, присвячені Різдву Христовому, саме до 25 грудня.

Рубрика: Культура