Частина коштів від завтрашнього концерту зірок європейської сцени у Львові піде на допомогу армії

15:32 21 серпня 2014 р.

  • 0
  • 2355


Фото: Львівська обласна філармонія

У цьому запевняють у четвер в обласній філармонії.

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову», в обласній філармонії, у п’ятницю, 22 серпня, о 18:00 в актовому залі Музею історії та релігії (пл. Музейна, 1) у рамках І Міжнародного фестивалю «Музика в старому Львові» відбудеться концерт, на якому звучатимуть пісні австрійського композитора Франца Шуберта та англійського композитора й лютніста Джона Доуленда. За словами одного із засновників та організаторів фестивалю «Музика в старому Львові» Сергія Бурка, вперше у Львові співатиме зірка барокової сцени, англійка Емма Кіркби (сопрано), й  володар унікального голосу – басу профундо, Жоел Фредеріксен зі Сполучених Штатів Америки, а на старовинному інструменті – лютні гратиме Міхал Гондко зі Швейцарії.

Захід буде одним зі знакових серед 9 концертів у рамках Міжнародного фестивалю «Музика в старому Львові», адже не щодня побачиш у нашому місті зірок світової сцени. Частина коштів від концертного заходу піде на допомогу української армії.

Контактний телефон: 0981301061, Ольга Максим’як.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

14:00 19 серпня 2019 р.

На Львівщині буде літня школа іконопису

23 серпня у монастирі святого Онуфрія в селі Лаврів у Старосамбірському районі Львівської області розпочнуться навчання в літній школа іконопису, які триватимуть до 30 серпня.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 555

13:00 19 серпня 2019 р.

Забудовник погодився реконструювати у Львові мозаїку

У понеділок, 19 серпня, до Львівської міськради надійшов лист від власника ТзОВ «Компанія Ріел-Естейт Груп» щодо ситуації, яка склалась довкола будівництва на місці колишнього магазину «Океан».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 579