Блаженніший Любомир Гузар презентував у Львові свою книгу про Андрея Шептицького (відео) | Новини Львова

Блаженніший Любомир Гузар презентував у Львові свою книгу про Андрея Шептицького (відео)

18:20 7 жовтня 2015 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської міськради

«Відзнакою імені Олени Степанівни» нагороджено доктора філологічних наук, професора, завідувача кафедри перекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура Національного університету імені Івана Франка Роксолану Зорівчак.

«Сьогодні у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася презентація книги «Андрей Шептицький, Митрополит Галицький (1901-1944) – провісник екуменізму», яка є поглядом Блаженнішого Любомира Гузара на діяльність Митрополита Андрея у справі відновлення єдності Церков», – повідомили сьогодні, 7 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також уже традиційно для передвиборної пори розлого цитують сказане міським головою Андрієм Садовим:

«Потрібно сказати, що воістину висока справа об’єднує усіх добрих людей надзвичайно працьовитого колективу, який працював над книгою. Вони виконували свою працю так, якби вони її робили в ім’я Ісуса Христа: досконало, повністю віддаючи себе цій справі. Велика вам пошана і повага. Я переконаний, що у львівських бібліотеках вона буде мати надзвичайний попит, стане незамінним екземпляром для нашої спільноти. 

Ми занадто малі, щоб пізнати Митрополита Андрея Шептицького, але кожен з нас може знайти себе у праці, яку сьогодні ми презентуємо. Хочеться подякувати людям, які долучилися до співпраці, і привітати їх скромними нагородами від громади Львова. Нагороджується «Відзнакою імені Олени Степанівни» доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри перекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура ЛНУ імені Івана Франка Зорівчак Роксолана Петрівна». 

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 7 жовтня, «Щоденному Львову»:

«Також міський голова Львова Андрій Садовий відзначив Дипломом колектив кафедри перекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура ЛНУ імені Івана Франка. Презентував книгу сам автор – Блаженніший Любомир, колектив редакторів та викладачі університету. Зокрема, Блаженніший Любомир Гузар розповів:

«Ми зібрались тут на презентації книжки про Митрополита Шептицького. Середовище, в якому я виростав, дуже часто говорило про Митрополита Шептицького, про його досягнення, його погляди. 

Мені не залежить на тому, щоб існувала книжка. Але хотів би, щоби та книжка, присвячена екуменічній діяльності Митрополита Андрея Шептицького, продовжувала здійснення його мрії і бажання, щоби в нашому народі повернулась первісна єдність.

Для мене це дуже важливо. І я вважаю, наскільки це буде здійснене, настільки ця книжка, навіть у своїй недосконалій формі, буде мати користь. І люди почнуть думати, як можна в нашому народі здійснити остаточне повернення до первісної єдності.

Якщо при Божій помочі це вдасться, то я певний, що Митрополит Андрей Шептицький на небі буде радіти серцем, що його праця продовжується. А ми будемо також радіти серцем тут, на землі».

Книга є англо-українським перекладом докторату, який Любомир Гузар захистив 1972 року в Папському Урбаніянському університеті в Римі».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:40 5 липня 2020 р.

На найдавнішому експонаті у музеї під відкритим небом замінять 50 тис ґонт

У Музеї народної архітектури і побуту ім. К. Шептицького розпочались реставраційні роботи із заміни ґонти на храмі Премудрості Божої. Підготовка до цих робіт тривала декілька років, а вже за кілька місяців церква буде мати оновлений вигляд.

Рубрика: Культура

23:22 3 липня 2020 р.

Яворівська забавка та яворівський пиріг до кінця року можуть потрапити до реєстру нематеріальної культурної спадщини України та ЮНЕСКО

Львівська ОДА ініціювала присвоєння статусу нематеріальної культурної спадщини яворівській забавці та яворівському пирогу.

Рубрика: Культура

19:17 3 липня 2020 р.

Міський голова Львова порушив масковий режим і може бути оштрафований

Це сталося під час зустрічі міського голови Львова Андрія Садового у Ратуші зі знімальною групою фільму за романом Кузьми Скрябіна «Я, „Побєда“ і Берлін» (на світлині).

Рубрика: Культура

09:59 3 липня 2020 р.

Львівський художник Турецький у Нью-Йорку продовжив справу Пікассо і Сезана

Роботу львівського художника Івана Турецького «Фрагменти II (Італійський щоденник)»/ «Fragments II (Italian Diary)» продали за ціною $21 250 на аукціоні Sotheby’s у Нью-Йорку в секторі «Світовий кубізм і його продовження».

Рубрика: Культура

Останні новини

У Львів прилетів перший літак авіакомпанії Ryanair з Болоньї і відлетів(відео)

Міський голова Львова ремонтує вулицю Личаківську разом з мером Одеси Трухановим і екстестем Абрамовича

Covid-19: на Львівщині померли чоловік 40- ка років і жінка 56-ти років

Серійного викрадача велосипедів засудять на Львівщині

На Львівщину судитимуть бабусю, яка порізала внука

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу