Блаженніший Любомир Гузар презентував у Львові свою книгу про Андрея Шептицького (відео)

18:20 7 жовтня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

«Відзнакою імені Олени Степанівни» нагороджено доктора філологічних наук, професора, завідувача кафедри перекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура Національного університету імені Івана Франка Роксолану Зорівчак.

«Сьогодні у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася презентація книги «Андрей Шептицький, Митрополит Галицький (1901-1944) – провісник екуменізму», яка є поглядом Блаженнішого Любомира Гузара на діяльність Митрополита Андрея у справі відновлення єдності Церков», – повідомили сьогодні, 7 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також уже традиційно для передвиборної пори розлого цитують сказане міським головою Андрієм Садовим:

«Потрібно сказати, що воістину висока справа об’єднує усіх добрих людей надзвичайно працьовитого колективу, який працював над книгою. Вони виконували свою працю так, якби вони її робили в ім’я Ісуса Христа: досконало, повністю віддаючи себе цій справі. Велика вам пошана і повага. Я переконаний, що у львівських бібліотеках вона буде мати надзвичайний попит, стане незамінним екземпляром для нашої спільноти. 

Ми занадто малі, щоб пізнати Митрополита Андрея Шептицького, але кожен з нас може знайти себе у праці, яку сьогодні ми презентуємо. Хочеться подякувати людям, які долучилися до співпраці, і привітати їх скромними нагородами від громади Львова. Нагороджується «Відзнакою імені Олени Степанівни» доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри перекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура ЛНУ імені Івана Франка Зорівчак Роксолана Петрівна». 

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 7 жовтня, «Щоденному Львову»:

«Також міський голова Львова Андрій Садовий відзначив Дипломом колектив кафедри перекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура ЛНУ імені Івана Франка. Презентував книгу сам автор – Блаженніший Любомир, колектив редакторів та викладачі університету. Зокрема, Блаженніший Любомир Гузар розповів:

«Ми зібрались тут на презентації книжки про Митрополита Шептицького. Середовище, в якому я виростав, дуже часто говорило про Митрополита Шептицького, про його досягнення, його погляди. 

Мені не залежить на тому, щоб існувала книжка. Але хотів би, щоби та книжка, присвячена екуменічній діяльності Митрополита Андрея Шептицького, продовжувала здійснення його мрії і бажання, щоби в нашому народі повернулась первісна єдність.

Для мене це дуже важливо. І я вважаю, наскільки це буде здійснене, настільки ця книжка, навіть у своїй недосконалій формі, буде мати користь. І люди почнуть думати, як можна в нашому народі здійснити остаточне повернення до первісної єдності.

Якщо при Божій помочі це вдасться, то я певний, що Митрополит Андрей Шептицький на небі буде радіти серцем, що його праця продовжується. А ми будемо також радіти серцем тут, на землі».

Книга є англо-українським перекладом докторату, який Любомир Гузар захистив 1972 року в Папському Урбаніянському університеті в Римі».

dailylviv.com

До теми

18:23 2 березня 2021 р.

У Львові директора Музею народної архітектури і побуту оберуть на конкурсі

Керівник Музею народної архітектури і побуту у Львові імені К. Шептицького Роман Назаровець прийняв рішення перейти на інше місце праці. Виконувачем обов’язків керівника музею буде заступник директора Сергій Ципишев.

Рубрика: Культура

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу