Більшість опитаних відвідувачів львівського Парку культури висловилася за оновлення його атракціонів

23:25 21 липня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Соціологи Інституту міста провели дослідження цільової аудиторії Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького.

Дослідження здійснювалось у два етапи: спостереження та опитування. Для проведення спостереження щодо відвідуваності Парку культури було обрано будній (середа, 13 травня 2015 року), святковий (неділя, 3 травня 2015 року) та вихідний (субота, 16 травня 2015 року) дні.

Спостерігачів було розміщено на п’яти основних точках входу до парку (Монумент слави, на вулиці Зарицьких, вхід біля адміністрації парку, головний вхід (арка), вул. Стрийська (оглядове колесо). Найпопулярнішими точками входу протягом усіх днів спостереження виявились Монумент слави (26%) та головний вхід у парк (арка) (22%). 

Загальна кількість відвідувачів Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького склала 1224 особи у будній день, 5224 – увихідний та 7577 – у святковий (святкування Дня міста). Що стосується віку відвідувачів парку, то найбільшу частку від загальної кількості відпочиваючих становить молодь (47%). Статевий розподіл виявився рівномірним (жінки – 50%, чоловіки – 50%).

Опитування відвідувачів парку проводилося шляхом заповнення електронної форми, в період з кінця червня до початку липня 2015. Загальна вибірка опитування склала 500 осіб.

Як і у випадку зі спостереженням, більшість респондентів (41%) за віковим розподілом належать до категорії «молодь». Більшість респондентів відвідує Парк культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького кілька разів на місяць (34%), або не частіше, ніж раз на півроку (25%).

В опитаних також поцікавились щодо першочергової причини відвідування парку. Серед згаданих причин переважають прогулянка з дітьми (25%), відпочинок (23%), прогулянка з друзями (15%) та відвідування парку атракціонів (14%).

Респондентам було запропоновано перелік проектів, що планують реалізувати в парку. Більшість відвідувачів вважають, що першочерговим до втілення мають бути проекти щодо оновлення існуючого парку атракціонів (62%), облаштування спортивних майданчиків (52%), відбудови зеленого театру (48%).

Відвідувачам Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького найбільше подобається наявність на його території парку атракціонів (17%) та зеленої зони (10%). Не подобається, відповідно, незадовільний стан атракціонів (26%) та занедбаність території парку (9%).

У відповідь на запитання, з чим асоціюється Парк культури, респонденти згадали парк атракціонів (37%), дитинство (11%), концерти (7%) та занедбаність (5%). Респондентам надали змогу запропонувати власний варіант символу (талісману) парку. Більшість відвідувачів запропонували на цю роль левеня.

Дослідження цільової аудиторії Парку культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького здійснювалось в рамках ініціативи Інституту міста «Social Innivation Lab». Про це повідомили сьогодні, 21 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

11:30 2 грудня 2021 р.

Львівські подарунки дітям з сімей переселенців зі Сходу: біля ялинки у костелі

Львів’ян запрошують долучиться до благодійної акції з нагоди дня святого Миколая, яка відбудеться в костелі святого Антонія Падуанського (вул. Личаківська, 49).

Рубрика: Культура

17:36 30 листопада 2021 р.

Алегоричну скульптуру Моцарта від Моцартеуму та Линів залишать на площі Маланюка у Львові

Депутати Львівської міської ради не підтримали петиції про демонтаж скульптури Франца Ксавера Моцарта на площі Євгена Маланюка. Рішення не набрало потрібної кількості голосів, тож скульптура залишиться на цій площі.

Рубрика: Культура

17:51 29 листопада 2021 р.

У Львові відбудеться ярмарок старовини «Тлум і Крам»

У неділю, 5 грудня, з 11:00 до 19:00 у Центрі архітектури, дизайну й урбаністики відбудеться «Тлум і Крам». 30 учасників з різних куточків України презентують широку палітру товарів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу