Австрійський виконавець Rocky Leon відкриє фестиваль Zaxidfest - 2021

13:42 9 серпня 2021 р.

Фото до новини

Артист Rocky Leon пройшов шлях від вуличного музиканта, автостопера та серфінгіста до виконавця, який несе сонце для відданих шанувальників на сценах найбільших фестивалів світу. Наприкінці серпня він складе компанію українським виконавцям та виступить на сцені щорічного популярного перформансу на території Львівщини - Zaxidfest - 2021.

Про це нформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

Завдяки його гітарі, голосу, вокальному бітбоксу та іншим інструментам позитивна енергія огортає слухача літнім теплом і несе у танець.

Rocky Leon не єдиний іноземний виконавець, який цьогоріч завітає на фестиваль Zaxidfest 2021, серед анонсованих артистів також є білоруси Ляпис 98, Molchat Doma та Intelligency. Також, фестиваль дивує і масштабними українськими виконавцями - Океан Ельзи, Антитіла, The Hardkiss, 5`nizza, ДАХАБРАХА, KAZKA, Один в каное, Vivienne Mort, Latexfauna та багато інших.

Довідка

Zaxidfest – найбільший заміський фестиваль України, який з 2009 традиційно проходить щоліта на Львівщині. 27-29 серпня відпочинкова база “Чарівна долина” в Родатичах перетвориться на окрему країну, де кожен може просто побути собою, відпустити всі проблеми та вирватись з бетонних джунглів. Окрім музичної частини на території Zaxidfest працюватиме розважальна зона, фудкорти, зона громадських організацій і ярмарок хенд-мейд майстрів.

Цьогоріч на фестивалі завдяки ЛОДА буде обладнано пункти масової вакцинації відвідувачів для боротьби з поширенням пандемії Covid-19. Вакцинація є добровільною.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини