Аркан у Львові затанцювали всі учасники фестивалю Етновир

20:46 22 серпня 2021 р.

У Львові три дні тривав Х міжнародний фольклорний фестиваль «Етновир».

Сьогодні, в останній день фестивалю, відбулось урочисте нагородження колективів-учасників на головній сцені фестивалю. Кульмінацією закриття фестивалю стало спільне виконання Аркану. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Сьогодні в рамках Х міжнародного фольклорного фестивалю «Етновир» також відбулись показ національних костюмів «Етно-Фешн», конкурс оркестрів, урочисте нагородження колективів-учасників на головній сцені фестивалю та концерт. 

На головній сцені фестивалю виступили: Народний дитячо-юнацький хореографічний ансамбль народного танцю «Полуничка», Зразковий вокально-хореографічний ансамбль «Веселі черевички», Народний ансамбль танцю «Мрія», Зразковий ансамбль танцю «Квіти України», Народний художній колектив ансамбль танцю «Серпанок», Зразковий дитячий театр танцю “Левеня” та Народний театр танцю «Ескада», Народний аматорський ансамбль танцю «Волинянка» та зразковий аматорський ансамбль танцю «Волиняночка», Зразковий художній колектив ансамбль танцю «Веснянка», Народний ансамбль танцю «Горицвіт».

Нагадаємо, 20-22 серпня у Львові проходив 10-й ювілейний фольклорний фестиваль «Етновир». На фестиваль приїхали танцювальні колективи з усіх куточків України та іноземні ансамблі народних танців. Гасло фестивалю незмінне ось вже 10 років: «Увесь світ – до Львова!». Цьогоріч «Етновир» проходив на новій локації – на території Палацу Потоцьких (вул. Коперника, 15). Фестиваль зініціював народження нового Форуму фольклорних ініціатив.

Проєкт відбувався за підтримки Українського культурного фонду та Львівської міської ради, під егідою Міжнародної Ради Організацій Фестивалів Фольклору і Традиційних Мистецтв (CIOFF®) при ЮНЕСКО.

dailylviv.com

До теми

19:09 14 січня 2022 р.

На площі Ринок освятять 1500 літрів води

На свято Богоявлення 19 січня на площі Ринок традиційно відбудеться щорічний Чин освячення води за участю духівників усіх християнських конфесій міста. До спільної молитви запрошують усіх мешканців та гостей Львова, які зможуть взяти додому освячену воду. Початок о 13:30.

Рубрика: Культура

15:30 13 січня 2022 р.

Виставку з нотками порнографії у Львівському мистецькому центрі публічно обговорять

Завтра, 14 січня, у Львівському мистецькому центрі шукатимуть межу дозволеного ненормативного контенту тілесного характеру. До такого пошуку муніципальний заклад змусила критична реакція соціальних мереж на вульгарну фотовиставку.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу