Ансамбль танцю «Серпанок» відзначить своє 25-річчя ювілейним концертом

15:48 27 квітня 2018 р.


Фото: zik.ua

28 квітня о 15.00 у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини на вулиці Вахнянина, 29, розпочнеться ювілейний концерт ансамблю танцю «Серпанок».

Про це повідомили сьогодні, 27 квітня, в прес-службі Львівської міськради, де також пояснили, що ювілейний концерт ансамблю танцю «Серпанок» відбудеться рамках святкування Міжнародного дня танцю з нагоди 25-річчя школи народного танцю та народного художнього колективу ансамблю танцю «Серпанок» та 45-річчя творчої діяльності у хореографії керівника, головного балетмейстера, заслуженого працівника культури України Валентини Вартовник».

«Школу народного танцю Центру творчості дітей та юнацтва Галичини засновано у 1993 році. Кращі учні школи мають можливість реалізувати себе в творчій лабораторії народного художнього колективу ансамблю танцю «Серпанок», де діє три вікових групи – молодша, середня і старша. Тут займаються діти та молодь віком від чотирьох до 20 років. «Серпанок» – один з кращих дитячих колективів України та гордість Львова, цікавий творчий колектив, який відрізняється високим рівнем виконавської, акторської майстерності та яскравими костюмами», – поінформували також у міськраді.

Більше інформації – на її сайті.

dailylviv.com

До теми

08:45 13 жовтня 2021 р.

Де шукати замовлення в 2021 році?

Для пошуку завдань у 2021 році можна скористатися спеціалізованими відкритими, напівзакритими і закритими біржами контенту, а також універсальними платформами для фрілансерів.

Рубрика: Культура

09:53 12 жовтня 2021 р.

У Львові вирішують, що робити зі скульптурою скорботного Христа на усипальниці Боїмів (відео)

Реставратори досліджують скульптуру скорботного Христа на родинній усипальниці Боїмів. За результатами досліджень буде визначено, де реставруватимуть скульптуру: на місці чи у реставраційних майстернях.

Рубрика: Культура

17:10 11 жовтня 2021 р.

Вісім приводів подарувати 101 троянду

Букети троянд - найпопулярніші і найзатребуваніші композиції, які не затримуються надовго на полках в квіткових крамницях і онлайн магазинах.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу