Активісти закликають почастувати на Святвечір в’язнів у Львові

17:00 5 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: kiev.vgorode.ua

Благодійна організація «Фонд Горіховий дім» запрошує приєднатися до акції «Поділися Святою вечерею».

Про це повідомили на порталі «РІСУ – Релігійно-інформаційна служба України», де також поінформували: «Ідея проста – ви купуєте для своєї родини набір із 12 страв для 10-х людей на Святвечір і забуваєте про готування. Половину коштів від кожної проданої вечері «Горіховий дім» скерує на допомогу людям в потребі».

Співзасновниця БО «Фонд Горіховий дім» Галина Онишко розповіла: «Цього року наша мета – нагодувати на Святвечір 750 в’язнів із 30-ї колонії у Львові. У 2017  ми долучитися до приготування Святої вечері для 500 безхатьків під час заходу, який організовувала Спільнота «Емаус – Оселя», та в центрі обліку і нічного перебування бездомних осіб. Також схожу акцію ми провели на Великдень, де закликали людей поділитися Великодній кошиком. Тоді 65 малозабезпечених сімей зі Львова отримали продуктові набори до свят. Цього року ми поставили собі амбітну ціль – самостійно нагодувати 750 в’язнів, тож сподіваємося, що львів’яни відгукнуться на наш заклик поділитися добром».

«Вартість набору – 2000 гривень, з кожної проданої вечері 1000 гривень «Горіховий дім» скерує на благодійність. Замовити вечерю можна до 3 січня (включно) за посиланням або за телефоном +38 (068) 655-65-67», – поінформували також на порталі «РІСУ – Релігійно-інформаційна служба України».

«Меню із 12 страв на 10 людей, які пропонує «Горіховий дім» на Святвечір: кутя – 700 грамів, борщ з вушками – три літри, короп тушкований з овочами – два кілограми, вареники з картоплею та капустою – 800 грамів, голубці з рисом та грибами – один кілограм, капуста тушкована – 800 грамів, грибна мачанка – 800 грамів, вінегрет – один кілограм, маринований оселедець – один кілограм, квасоля з томатами – один кілограм, печене яблуко – 10 штук, узвар – два літри», – розповіли також на порталі «РІСУ – Релігійно-інформаційна служба України».

«Горіховий дім»  працює за моделлю соціального підприємництва: 40% від свого прибутку скеровуючи на фінансування соціальних послуг. Бізнес-складова «Горіхового дому» – це пекарня, кейтеринг, їдальня. Соціальна складова – допомога жінкам, які опинилися у кризовій ситуації», – повідомили також на порталі «РІСУ – Релігійно-інформаційна служба України».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини