Агенція «Reuters» назвала Львів найнедооціненішим містом у світі, – журналіст (відео)

21:15 9 квітня 2015 р.


Фото: скріншот

Як повідомив журналіст видання «Новое время» Іван Яковина, агенція «Reuters» назвала Львів найбільш недооціненим містом у світі з точки зору туризму.

Про місто, яке стало туристичним центром України №1, тобто про Львів., секрети успіху міста Лева та чому йому програє столиця та решта України розповів гість студії «Телеканалу новин «24» – журналіст видання «Новое время» Іван Яковина.

Львів – №1 в Україні

Іван Яковина проживає у Львові вже три роки. На його думку, у Львові є своя філософія і він унікальний в Україні своїм європейським стилем. Журналіст стверджує:

«Навіть зараз, враховуючи війну і економічну кризу, все рівно у Львові є тенденція до зростання – ріст числа закладів, покращення якості доріг, запускається новий транспорт. Люди мені розповідають, що працювати у Львові однозначно простіше, оскільки відношення чиновників до Львова як до рідного міста, а от у Києві чиновник більше думає про себе.

Навіть бізнес вести у Львові набагато простіше, ніж у столиці. У Львові – творча атмосфера. Я вже підбиваю усю нашу редакцію сюди переїхати».

Секрет успіху

На думку Івана Яковини, секрет успіху Львова – у різниці менталітету. Іван Яковина пояснив: «Львів'янин ще з юних років починає думати про те, як створити свою невелику справу. Його життєва стратегія побудована таким чином, що він накопичує. У Києві найголовніша проблема – це автомобілі та дороги. Якщо у Львові зробити пішохідну зону у центрі міста – вона притягує людей, в тому числі і туристів».

Туристичний Львів

Журналіст «Новое время» повідомив також:

«Агенція «Reuters» назвало Львів найбільш недооціненим містом у світі з точки зору туризму. Також у Львові дуже розвивається IT-галузь. Зі всього світу у Львів їдуть люди, аби навчати молодих спеціалістів англійської мови.

Зараз, у зв'язку із кризою та падінням курсу гривні ті люди, які відпочивали за кордоном, приїжджають до Львова.  Дуже важливо, що туристам є де зупинитись, тому що з'явилось дуже багато готелів та хостелів різної цінової категорії.

Український католицький університет у Львові – це мабуть найкращий навчальний заклад в Україні. Це Оксфорд, можливо навіть краще. Вони постійно запрошують публіцистів, літераторів із Росії у тому числі.

Іншим містам України є чого повчитись у Львова. До прикладу, зовнішній вигляд міста, дороги та комунікація і щось таке, чим можна зацікавити туристів».

dailylviv.com

До теми

00:01 17 травня 2022 р.

У Краківці прикордонники зустріли Kalush Orchestra і разом заспівали Стефанію (відео)

Учора, 16 травня, у пункті пропуску «Краківець» прикордонники першими зустріли переможців з синьо-жовтими прапорами, квітами у національних кольорах. подорожніми та прикордонниками заспівали відому у всьому світі «Стефанію»…

Рубрика: Культура

12:29 15 травня 2022 р.

Капраль, Федишин і ще троє не дали жодного бала польському виконавцеві на Євробаченні-2022

Українське журі Євробачення-2022 не віддало жодного балу польському виконавцю, надавши перевагу Великобританії (12 балів), Португалії (10), Нідерландам (8).

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу