9 жовтня у Львові – «Contrast Session»

09:42 9 жовтня 2015 р.


Фото: Львівська обласна філармонія

Слухачам наживо представлять максимальне різноманіття стилів електронної музики у поєднанні із традиційними «живими» інструментами.

«9 жовтня у популярному клубі «Picasso» відбудеться виключна подія для клубного життя Львова – «Contrast Session» – в рамках XXI Міжнародного фестивалю сучасної музики «Контрасти». У період з 22-ї години вечора до 5-ї години ранку слухачу наживо буде представлено максимальне різноманіття стилів електронної музики у поєднанні із традиційними «живими» інструментами», – повідомили «Щоденному Львову» в обласній філармонії, де також поінформували:

«Це свого роду експеримент, адже пересічний відвідувач таких закладів добре звик до вже знайомих фонограм та певного формату. Організатори ж прагнуть показати дещо нове і можливе у клубній культурі Львова та наповнити нічні танці цікавою сутністтю та запропонувати присутнім нові відчуття!

За планом, о 22:00 розпочне вечір таємничий та загадковий «MANU», «side»-проект саксофоніста відомої львівської джазової команди «Шоколад» Михайла Балога. Його музика чудово підійде для тематичного інтро, адже музикант буде наживо синтезувати такі стилі електронної музики, як «Experimental/Ambient/Psychill/Dubstep» та «Tribal».

Враховуючи новий формат вечірки, ми вирішили додати до електронного наповнення й короткі інструментальні соло-сети, тож після «MANU», слухачі матимуть змогу насолодитися звуками барокової скрипки у виконанні відомого українського скрипаля Олександра Пілчена.

Продовжуватиме вечір київський експерементальний дует «Blook» (Олексій Шмурак та Олег Шпудейко) у розрізі «IDM – Intelligent Dance Music». Після цьогоприсутнім знов буде запропоновано короткий соло-сет віолончеліста Золтана Алмаші.

Наступним учасником ночі є експериментальний електронний проект зі Львова, який складається з композитора, звукового дослідника, художника, дизайнера та виконавця Андрія Ноумена. Активно-танцювальну частину ночі презентуватиме та розпочинатиме «Tonika FunkMasters». яка вже більше десяти років, в рамках проекту «Tender Session», пропагандує свої виступи у форматі поєднання електронної музики та «живих» інструментів. Цього разу супроводом drum&bass музики від Тоніки буде труба (Віталій Гава) та флейта (Дімз). А естетичним доповненням сету цього разу будутьчудові балерини («classical ballet»).

Далі, для танцполу працюватиме «Derrick Funk Masters» – відомий львівський «drum&bassді-джей» та композитор. У дуеті з Тонікою він публікує свої твої твори на відомих європейських лейблах вініловими та цифровими тиражами.

У наступні години присутні зможуть насолодитися «Deep House/Tech» музикою від активного львівського діяча певної субкультури, автора проекту та простору «Fredra». 61 - Terry Mutiny. Цього разу, його саунд супроводжуватиме вокалістка Катрін Дзігуа.

Завершенням ночі буде сет електронної музики від Миколи Кшановського.

22:00 – 05:00 – «Picasso Клуб» /«Contrast Session» 

«MANU»: «Experimental/Ambient/Psychill/Dubstep/Tribal»

«Alexander Pilchen»: «Short acoustic baroque violin solo set»

«Blook» («Alexey Shmurak & Oleg Shpudeiko»): «IDM»

«Zoltan Almashi»: «Short acoustic cello solo set

Noumen: IDM/Experimental Electronic»

«Tonika FunkMasters feat. live influence by flute&horn&classical ballet: Drum&Bass»

«Derrick FunkMasters»: «Drum&Bass»

«Terry Mutiny («Fredra.612) feat. Katrin Dzigua :Deep/Tech House»

«Mykola Khshanovskyi»: «Closing - short electronic set»

Вартість квитків – 60 гривень. У день концерту – 80 грн.

Квитки продаються у касі філармонії та на «gastroli.ua».

dailylviv.com

До теми

13:37 4 березня 2021 р.

Володимиру Івасюку - 72, на цвинтар прийшли львів'яни

Сьогодні, 4 березня, виповнюється 72 роки від дня народження композитора, поета, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, Героя України Володимира Івасюка. У Львові на Личаківському кладовищі спільною молитвою та покладанням квітів вшанували пам’ять видатного композитора.

Рубрика: Культура

18:23 2 березня 2021 р.

У Львові директора Музею народної архітектури і побуту оберуть на конкурсі

Керівник Музею народної архітектури і побуту у Львові імені К. Шептицького Роман Назаровець прийняв рішення перейти на інше місце праці. Виконувачем обов’язків керівника музею буде заступник директора Сергій Ципишев.

Рубрика: Культура

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу