83-й Міжнародний конгрес ПЕН розпочався у Львові акцією на підтримку Олега Сенцова

11:22 18 вересня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Учасники флеш-мобу зустрічали письменників у львівському аеропорту з табличками «Олег Сенцов».

83-й Міжнародний конгрес ПЕН розпочався сьогодні, 18 вересня, у Львові з акції на підтримку Олега Сенцова. Учасники флеш-мобу, які зустрічали письменників у львівському аеропорту із табличками «Олег Сенцов», пояснили: «Таким жестом ми засвідчуємо підтримку Олегу Сенцову, який ув’язнений від 11 травня 2014 року у російській тюрмі і віримо, що невдовзі таки зможемо зустріти його у Львові».

Про це повідомили сьогодні, 18 вересня, в прес-службі Львівської міськради, де також поінформували: «Олег Сенцов – не єдиний, кого чекають на львівському конгресі, адже за свободу слова потерпають ще багато письменників, журналістів та громадських діячів, але саме Олегова постать стала фокусною для цьогорічного конгресу. 83-й Міжнародний Конгрес ПЕН триватиме у Львові до 24 вересня. Конгрес є щорічною подією однієї з найстаріших й найвпливовіших правозахисних організацій світу – Міжнародного ПЕН-клубу, який об'єднує професійних письменників, редакторів і перекладачів від 1921 року».

dailylviv.com

До теми

18:34 25 січня 2022 р.

На Львівщині у громадському транспорті заборонена російська попса: пасажири поскаржаться на 112

Згідно з мораторієм на публічне використання російськомовного культурного продукту у Львівській області діє обмеження на використання аудіовізуальних творів російських артистів у громадському транспорті.

Рубрика: Культура

18:00 24 січня 2022 р.

У Львові туристи з України вже не просять гіда переходити на російську мову

Згідно з мораторієм на публічне використання російськомовного культурного продукту у Львівській області, на території Львівщини під час проведення екскурсій, діють обмеження на використання російської мови. Виняток - екскурсії для туристів з іноземних країн.

Рубрика: Культура

13:19 24 січня 2022 р.

У Львові талановитий артист державного підприємства став заслуженим

Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського №27/2022 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України» чотирьох діячів культури Львівщини відзначили державними нагородами.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу