83-й Міжнародний конгрес ПЕН розпочався у Львові акцією на підтримку Олега Сенцова

11:22 18 вересня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Учасники флеш-мобу зустрічали письменників у львівському аеропорту з табличками «Олег Сенцов».

83-й Міжнародний конгрес ПЕН розпочався сьогодні, 18 вересня, у Львові з акції на підтримку Олега Сенцова. Учасники флеш-мобу, які зустрічали письменників у львівському аеропорту із табличками «Олег Сенцов», пояснили: «Таким жестом ми засвідчуємо підтримку Олегу Сенцову, який ув’язнений від 11 травня 2014 року у російській тюрмі і віримо, що невдовзі таки зможемо зустріти його у Львові».

Про це повідомили сьогодні, 18 вересня, в прес-службі Львівської міськради, де також поінформували: «Олег Сенцов – не єдиний, кого чекають на львівському конгресі, адже за свободу слова потерпають ще багато письменників, журналістів та громадських діячів, але саме Олегова постать стала фокусною для цьогорічного конгресу. 83-й Міжнародний Конгрес ПЕН триватиме у Львові до 24 вересня. Конгрес є щорічною подією однієї з найстаріших й найвпливовіших правозахисних організацій світу – Міжнародного ПЕН-клубу, який об'єднує професійних письменників, редакторів і перекладачів від 1921 року».

dailylviv.com

До теми

18:27 24 листопада 2020 р.

Визначено лавреатів обласної премії з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості

На Львівщині обрали найкращі твори та роботи з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості. Обласна премія в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури є найвищою премією у Львівській області, найбільш престижною творчою відзнакою за вагомий внесок в українську культуру.

Рубрика: Культура

19:24 9 листопада 2020 р.

За п’ять років можемо її не впізнати: львівський мовознавець розповів, що засмічує українську мову

23 роки поспіль 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Львівський мовознавець, дослідник Тарас Береза розповів про тенденції у мовному середовищі Львівщини та порадив, що читати, аби плекати власну українську.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу