8 травня у Львові пройде «Парад тролейбусів»

09:28 8 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: galinfo.com.ua

У неділю відбудеться екскурсія трасами найстаріших тролейбусних маршрутів нашого міста – вулицями Листопадового Чину, Шептицьких, Городоцькою, Виговського та Кульпарківською.

«У неділю, 8 травня, ЛКП «Львівелектротранс» та ГО «Львів’яни за електротранспорт» запрошують львів’ян та гостей міста на пізнавально-промоційну акцію «Парад тролейбусів», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Початок акції – о 12.00 на розі проспекту Свободи та вулиці Гнатюка. Під час акції відбудеться екскурсія трасами найстаріших тролейбусних маршрутів Львова – вулицями Листопадового Чину, Шептицьких, Городоцькою, Виговського та Кульпарківською. 

Пасажири почують цікаву розповідь про історію розвитку тролейбусного руху Львова. Також відбудеться вікторина на найкращих знавців історії львівського тролейбуса. Переможці вікторини отримають місячні трамвайно-тролейбусні картки для проїзду в електротранспорті.

У параді будуть задіяні: найстаріший пасажирський тролейбус Львова «Skoda 14Tr» (№514), найбільший тролейбус Львова «Skoda 15Tr» (№599), найсучасніший тролейбус Львова «Електрон Т191.01» (№118)».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини