8 липня у у Львові відбудеться зустріч з актрисою Ларисою Кадочниковою

10:00 8 липня 2016 р.

  • 0


Фото: torrents.net.ua

Виконавиця ролі Марічки у фільмі «Тіні забутих предків» буде розповідати про свій досвід зйомок у легендарній кінокартині та подальше життя у світі кінематографу.

«8 липня о 18:00 у Львівському палаці мистецтв відбудеться в рамках проекту «Тіні забутих предків. Виставка» унікальна зустріч з українською акторкою – Ларисою Кадочниковою, виконавицею ролі Марічки у фільмі Сергія Параджанова, яка буде розповідати про свій досвід зйомок у легендарній кінокартині та подальше життя у світі кінематографу», – повідомили в прес-службі міськради, де також поінформували:

«Вхід на подію – за загальним квитком Львівського палацу мистецтв (повний – 20 гривень, пільговий – 10 гривень).

9 липня о 16:00 у Львівському палаці мистецтв у рамках проекту «Тіні забутих предків. Виставка» відбудеться подія – круглий стіл на тему «Культура і туризм». Буде обговорюватися світовий досвід культурного туризму, аналізуватися українська ситуація у цій сфері, а також актуалізується питання способів вирішення актуальних проблем. Серед учасників будуть присутні – куратор проекту Павло Гудімов; директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації Христина Береговська; Марта Іванишин з відділі промоції міста, заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко; мистецтвознавець, урбаніст Діана Клочко; заступник Голови Верховної Ради з питань культури та духовності Ірина Подоляк; засновник арт-інституції «Zenko Foundation» Зенко Афтаназів; в.о. начальника управління культури Львівської міської ради Михайло Мороз. 

Захід буде проходити в аудиторіумі на другому поверсі Львівського палацу мистецтв. Вхід на подію за загальним квитком виставки (повний – 20 гривень, пільговий – 10 гривень)».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:25 2 червня 2020 р.

Мирослава Скорика похоронять у Львові

Українці три дні прощатимуться із композитором, музикознавцем та Героєм України Мирославом Скориком. Завтра прощання відбуватимуться у Києві, а в четвер і п’ятницю — у Львові.

Рубрика: Культура

Останні новини

У Львові затримали ще двох співучасників вбивства валютника

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу