8 липня у у Львові відбудеться зустріч з актрисою Ларисою Кадочниковою

10:00 8 липня 2016 р.


Фото: torrents.net.ua

Виконавиця ролі Марічки у фільмі «Тіні забутих предків» буде розповідати про свій досвід зйомок у легендарній кінокартині та подальше життя у світі кінематографу.

«8 липня о 18:00 у Львівському палаці мистецтв відбудеться в рамках проекту «Тіні забутих предків. Виставка» унікальна зустріч з українською акторкою – Ларисою Кадочниковою, виконавицею ролі Марічки у фільмі Сергія Параджанова, яка буде розповідати про свій досвід зйомок у легендарній кінокартині та подальше життя у світі кінематографу», – повідомили в прес-службі міськради, де також поінформували:

«Вхід на подію – за загальним квитком Львівського палацу мистецтв (повний – 20 гривень, пільговий – 10 гривень).

9 липня о 16:00 у Львівському палаці мистецтв у рамках проекту «Тіні забутих предків. Виставка» відбудеться подія – круглий стіл на тему «Культура і туризм». Буде обговорюватися світовий досвід культурного туризму, аналізуватися українська ситуація у цій сфері, а також актуалізується питання способів вирішення актуальних проблем. Серед учасників будуть присутні – куратор проекту Павло Гудімов; директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації Христина Береговська; Марта Іванишин з відділі промоції міста, заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко; мистецтвознавець, урбаніст Діана Клочко; заступник Голови Верховної Ради з питань культури та духовності Ірина Подоляк; засновник арт-інституції «Zenko Foundation» Зенко Афтаназів; в.о. начальника управління культури Львівської міської ради Михайло Мороз. 

Захід буде проходити в аудиторіумі на другому поверсі Львівського палацу мистецтв. Вхід на подію за загальним квитком виставки (повний – 20 гривень, пільговий – 10 гривень)».

dailylviv.com

До теми

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

13:55 21 лютого 2021 р.

Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу