8 липня у Львові пройде Дитячий художній фестиваль

10:15 8 липня 2016 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської міськради

У п’ятницю о 10:30 у Ландшафтному парку «Знесіння» розпочнеться мистецький пленер.

«У п’ятницю, 8 липня, о 10:30 у Ландшафтному парку «Знесіння» розпочнеться дитячий художній фестиваль «Яскраве літо у Львові». Вік учасників – від шести до15-ти років», – повідомили в прес-службі міськради, де також цитують організаторів заходу – УДЮМК Личаківського району Львова, які розповіли:

«Мистецький пленер – проект, що має на меті ознайомити підростаюче покоління  з таємничим світом живопису, мистецтвом відтворення природної краси навколишнього середовища на папері. Будемо просити у Небесної Канцелярії сонячних теплих днів, аби учасники цього прекрасного дійства змогли уповні насолодитися спілкуванням з друзями та створенням своїх барвистих шедеврів.

Також варто зазначити, що час пленеру припадає на свято Івана Купала, день, коли за повір’ям шукають магічний цвіт папороті на щастя та добру долю, отож у програмі заходу діти візьмуть участь у захоплюючому квесті «У пошуках квітки папороті». В цей день учасники свята матимуть чудову нагоду спробувати свої творчі сили та ідеї і проявити свій мистецький хист у різних художніх номінаціях які згодом будуть представлені на мотузковій виставці а також взяти участь у творчих майстер класах таких як ліпка з глини, виготовлення ляльки мотанки, плетіння віночків, фейс-арт», - 

Дитячий художній фестиваль проводиться для підтримки та заохочення талановитих дітей. Основною метою художнього пленеру є ознайомити підростаюче покоління  з таємничим світом живопису з натури, мистецтвом відтворення природної краси навколишнього середовища на полотні.

У програмі пленеру – створення власних шедеврів, виставка робіт, майстер-класи: ліпка з глини, ляльки-мотанки з духмяного сіна, плетіння віночків, фейс-арт. Час пленеру припадає на свято Івана Купала, день, коли за повір’ям шукають магічний цвіт папороті на щастя та добру долю, отож, діти візьмуть участь у захоплюючому квесті «У пошуках квітки папороті». За детальнішою інформацією звертатись за телефонами 2546263 та 0678041672».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

Останні новини

"Слуга народу" виставить проти Садового Дещицю - на мера Львова, - ЗМІ

МОЗ хоче відновити санітарно-епідеміологічну службу

У Самбірській РДА звільнено крісло голови

У Львові сміттєзавод будуватиме одна з чотирьох компаній,- мер

Садовий збере нараду з Чаплінським на вул. Малоголосківській для аналізу будівельних прорахунків

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу