8-10 червня у Львові пройде Міжнародний фестиваль театрів ляльок

11:48 7 червня 2016 р.


Фото: tvoemisto.tv

У цьогорічному фестивалі візьмуть участь польський «Логос», Брестський театр ляльок, «Лікуріч» з Молдови й колективи Запоріжжя, Закарпаття, Києва, Хмельницька та Чернівців.

«8-10 червня у Львівському академічному обласному театрі ляльок відбуватиметься X Міжнародний фестиваль театрів ляльок «Золотий Телесик». Про це повідомила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Христина Береговська», – розповіли у вівторок у прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«У цьогорічному фестивалі візьмуть участь польський театр «Логос», Брестський театр ляльок із Білорусі, театр «Лікуріч» з Молдови, а також театральні колективи Запоріжжя, Закарпаття, Києва, Хмельницька, Чернівців. «Фестиваль знайомить з найкращими постановками вітчизняних та зарубіжних театрів та став творчо-науковою лабораторією, що об'єднала теоретиків і практиків театру ляльок з метою вироблення шляхів подальшого творчого розвитку даного виду театрального мистецтва», – зазначила Христина Береговська.

У рамках Фестивалю також відбудеться обговорення вистав та методів подальшого розвитку мистецтва театру ляльок. Варто зазначити, що за період існування фестивалю в ньому взяли участь провідні театральні колективи України, Польщі, Болгарії, Білорусі, Казахстану, Ізраїлю а також навчальні заклади України та Польщі, які готують артистів театру ляльок.

Урочисте відкриття фестивалю розпочнеться в 11:00. Програма фестивалю додається. Фестиваль театрів ляльок «Золотий Телесик» започатковано у 1996 році Львівським обласним театром ляльок, управлінням культури обласної державної адміністрації та Національною спілкою театральних діячів України».

dailylviv.com

До теми

10:42 9 квітня 2021 р.

Понад 8 тисяч зареєстрованих пам’яток на Львівщині мають нового культурного захисника

Архітектор та викладач Львівської політехніки Василь Петрик за результатами конкурсу очолив управління охорони об’єктів культурної спадщини департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА.

Рубрика: Культура

22:06 8 квітня 2021 р.

Володимир Одрехівський візьме участь у конкурсі на посаду ректора Академії мистецтв

Відомий український скульптор, педагог, народний художник України Володимир Одрехівський завершив п'ятирічний термін діяльності на посаді ректора Львівської національної академії мистецтв.

Рубрика: Культура

12:50 2 квітня 2021 р.

Розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у римо-католицьких храмах Львова

У неділю, 4 квітня, християни західного обряду святкують Великдень. Чимало святинь нашого міста також відзначатимуть Пасху у цей день. Подаємо розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у неділю, а також розклад Вігілії, яка розпочинається безпосередньо у суботу ввечері.

Рубрика: Культура

18:18 30 березня 2021 р.

ЛОДА врятувала кам’яницю Стеткевичів на вулиці Замарстинівській від депутатів ЛМР

Кам’яниця Стеткевичів на вул. Замарстинівській, 213 у Львові вже офіційно є щойно виявленою пам’яткою архітектури місцевого значення. Тепер відомий для Львова об’єкт, який кілька місяців намагаються знести для високоповерхової забудови, перебуває під захистом пам’яткоохоронного законодавства.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу