У Львові представлять «Слово святого Шарбеля»

09:10 7 червня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Присвячену одному з найвідоміших ліванських чудотворців книгу презентуватимуть у вівторок о 18.00.

«У вівторок, 7 червня, у конференц-залі Митрополичої Курії на вулиці Винниченка, 32 відбудеться презентація книги «Слово святого Шарбеля». Початок – о 18.00», – повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли подробиці:

«Книга присвячена одному з найвідоміших ліванських чудотворців серед святих Церкви – маронітському монаху-пустельнику Шарбелю. Видана у 2016 році видавництвом «Clara Studio» з благословення єпископа Яна Собіло.

Презентуватиме видання сам автор – монах-мароніт з Лівана, богослов, доктор історичних наук, отець Ханна Іскандар. Спеціально для цього він приїде до Львова. Крім нього, участь у презентації візьме перекладач книги на українську та російську мови – голова маронітської спільноти України Еліас Сассін».

dailylviv.com

До теми

10:42 9 квітня 2021 р.

Понад 8 тисяч зареєстрованих пам’яток на Львівщині мають нового культурного захисника

Архітектор та викладач Львівської політехніки Василь Петрик за результатами конкурсу очолив управління охорони об’єктів культурної спадщини департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА.

Рубрика: Культура

22:06 8 квітня 2021 р.

Володимир Одрехівський візьме участь у конкурсі на посаду ректора Академії мистецтв

Відомий український скульптор, педагог, народний художник України Володимир Одрехівський завершив п'ятирічний термін діяльності на посаді ректора Львівської національної академії мистецтв.

Рубрика: Культура

12:50 2 квітня 2021 р.

Розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у римо-католицьких храмах Львова

У неділю, 4 квітня, християни західного обряду святкують Великдень. Чимало святинь нашого міста також відзначатимуть Пасху у цей день. Подаємо розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у неділю, а також розклад Вігілії, яка розпочинається безпосередньо у суботу ввечері.

Рубрика: Культура

18:18 30 березня 2021 р.

ЛОДА врятувала кам’яницю Стеткевичів на вулиці Замарстинівській від депутатів ЛМР

Кам’яниця Стеткевичів на вул. Замарстинівській, 213 у Львові вже офіційно є щойно виявленою пам’яткою архітектури місцевого значення. Тепер відомий для Львова об’єкт, який кілька місяців намагаються знести для високоповерхової забудови, перебуває під захистом пам’яткоохоронного законодавства.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу