7-14 квітня у Львові – тиждень класичної музики

11:42 7 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

Зі 7 до 14 квітня Львівська національна музична академія імені Миколи Лисенка організовує Перший міжнародний фестиваль органної та камерної музики, в рамках якого буде проведена низка концертів.

Про це повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Упродовж семи днів планується провести п’ять концертів у Львові. Зокрема – в Органному залі в костелі святої Марії Магдалини, у Музеї історії релігії, храмі Пресвятої Євхаристії (Домініканський Собор), Митрополичій базиліці-Санктуарії Успіння Пречистої Діви Марії (Катедральний Собор), костелі святого Антонія, а також два концерти в органному залі в Самборі.

У фестивалі візьмуть участь провідні виконавці з різних міст України, Франції та Польщі: Бернар Струбер – орган (Франція); Ґедимін Ґрубба – орган (Польща); Володимир Кошуба – орган (Україна); Юрій Бервецький – диригент, орган (Україна); Богдан Кожушко – акордеон (Україна); Ірина Ключковська – сопрано (Україна); Дарія Чернявська – мецо-сопрано (Україна); струнний квартет «LevArt» (Україна); струнний ансамбль «Quattro Corde» (Україна). Організатори фестивалю розповіли: «Впродовж останніх років в нашому місті організовувалися подібні концерти, кількість відвідувачів яких дала змогу зрозуміти їх актуальність та потребу для пересічних громадян, які на щодень не мають змоги брати участь у подібних заходах».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів