6 грудня у Львові проведуть сімейне свято «Я помагаю Миколаю» (програма)

10:30 6 грудня 2015 р.


Фото: зі сторінки громадського об'єднання «Свербивус» в інтернет-мережі «ВКонтакте»

Діток до десяти років запрошують провести разом з батьками з 11.00 до 17.00 цікаво та корисно недільний день на вулиці Симоненка.

«6 грудня у Львові в рамках благочинної акції «Миколай про Тебе не забуде» відбудеться сімейне свято «Я помагаю Миколаю». Діток до десяти років запрошують провести разом з батьками з 11.00 до 17.00 цікаво та корисно недільний день у бібліотеці-філії № 19 ЦБС для дітей на вулиці Симоненка, 10», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«Організатори сімейне свято «Я помагаю Миколаю» зазначили: «Захід створено, щоб розповісти дітлахам в цікавій формі, хто такий Святий Миколай, чому ми (помічники Святого Миколая) прагнемо наслідувати його гарний приклад, подарувати всім чарівний святковий настрій, а також поширити інформацію про роботу Фабрики Святого Миколая, яка вже 15 років поспіль відкриє свої двері у Львові в рамках благодійної акції «Миколай про Тебе не забуде».  Під час сімейного свята усі небайдужі зможуть залишити канцелярське приладдя, іграшки, книжки, солодощі та пожертви для потребуючих дітей Львова, які волонтери-помічники Святого Миколая рознесуть 18 та 19 грудня за адресами малюків, до яких Чудотворцю з певних причин складно самостійно знайти дорогу». 

У програмі Сімейного свята «Я помагаю Миколаю»:

11.00-17.00 – майстер-клас з розмальовування святкових пряників, благочинний ярмарок хендмейд виробів, настільні ігри для дітей, фотозона «Я помагаю Миколаю», частування, солодкий стіл

11.00-12.00 – розвиваюче заняття для дітей (одного-трьох роки) «Хто такий Св.Миколай?», майстер-клас з виготовлення ангела-охоронця

12.00-13.00 – розвиваюче заняття для дітей (чотирьох семи років) «Хто такий Св.Миколай?», майстер-клас з виготовлення ангела-охоронця

13.00-14.00 – «Хто такий Св.Миколай?», лист до Святого Миколая (для дітей семи-десяти років)

14.00-14.30 – музична перерва (гурт автентичного співу «ДоСхідСонця»)

14.30-16.00 – майстер-класи для дітей 8-10 років

16.00-17.00 – майстер-класи для дітей (до 5 років з батьками, 5-10 років)

Вартість участі у святі – подарунок для потребуючих дітей або благодійний внесок на акцію «Миколай про Тебе не забуде»

Додаткова інформація про акцію: www.mykolaj.com.ua, www.facebook.com/MykolajProTebeNeZabude

«Миколай про тебе не забуде» — щорічна благочинна акція, започаткована у Львові в 2001 році молодіжною громадською організацією «Академія Української Молоді» з метою збору подарунків для дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей. Проводиться на всій території України напередодні дня святого Миколая.

Метою акції є допомогти кожному наслідувати гарний приклад діянь Чудотворця та принести свято, радість, віру в чудеса з подарунками та вітаннями від Святого Миколая  малюкам, котрі цього потребують. Завданням акції є зібрати та роздати подарунки (солодощі, іграшки, книжки, фарби, олівці, зошити, засоби гігієни) для тих діток, які могли би залишитися без нашої або батьківської уваги, а також створити особливу чарівну атмосферу свята.

У 2014 році вдалося рознести подарунки для 3000 потребуючих дітей Львова, волонтерами акції стало понад 500 учнів старших класів та студентів львівських ВНЗ. 

Учасником акції може стати кожен охочий у зручний для себе спосіб: волонтери – працюють на Фабриці святого Миколая, розносять подарунки дітям, меценати – надають пожертви та подарунки для діток, партнерські організації та спільноти – організовують збір подарунків в навчальних закладах і релігійних громадах, перевізники – волонтери та партнерські організації, які можуть надати транспортні послуги для перевезення волонтерів та подарунків, засоби масової інформації – надають інформаційну підтримку та висвітлюють перебіг різних етапів заходу.

Академія Української Молоді отримала нагороду на обласному конкурсі «Благодійна Львівщина – 2012» у номінації «Благодійник: дитяча або молодіжна організація», а також була номінантом в національному конкурсі «Благодійна Україна 2013» за акцію «Миколай про Тебе не забуде!».

dailylviv.com

До теми

14:34 28 жовтня 2020 р.

«Кінець «сонцесяйної» епохи»: у Львові презентували саркастичну книгу про місто і його мера

Навіть якщо Андрій Садовий обійде Олега Синютку у другому турі виборів і втримається у кріслі міського голови, його епоха однаково скінчилася. Адже того ореолу сонцесяйності й безгрішності, який багато людей бачили над його головою, вже не буде – німб потьмянів і впав на землю.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу