50 військовослужбовців зі Львівщини здійснили паломництво до Зарваниці

20:35 22 вересня 2015 р.


Фото: asv.gov.ua

Помолитися Іконі Божої Матері Зарваницької вирушили і мобілізовані, і контрактники, і строковики.

«П’ятдесят військовослужбовців 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного здійснили духовне паломництво зі Старичів до Зарваницького духовного центру. Помолитися Іконі Божої Матері Зарваницької вирушили і мобілізовані, і контрактники, і строковики», – повідомили сьогодні, 22 вересня, у військовому начальному закладі, де також розповіли:

«Під час VII Всеукраїнського військового паломництва зустрілися військовослужбовці Збройних Сил, прикордонники, військові ліцеїсти, нацгвардійці, представники інших військових формувань. Старший офіцер відділу по роботі з особовим складом 184-го Навчального центру, полковник Петро Левус, зазначив:

«Упродовж двох днів відбувалася своєрідна злука Церкви і Війська. Це було вражаюче дійство. Воно сьогодні потрібне як ніколи, тому що сьогодні Церква морально підтримує тих людей, які збираються йти туди, де летять кулі. А ще важливіше, що вона надає духовну підтримку тим, хто повертається і в першу чергу потребує саме психологічної підтримки»

Паломництво було присвячене пам’яті людей, які поклали своє життя на сході України за волю і незалежність нашої держави. Почавши молебню та урочистої ходи до скульптури Божої Матері, прочани пройшли Хресною Ходою, біля кожної стації згадуючи Страсті Христові та несучи по черзі хрест.

Кожен учасник прощі мав можливість відновити хресні обітниці, пірнувши в студену воду купелі Святої Анни. А ввечері відбулася літургія за полеглими захисниками Вітчизни, після чого тисячі паломників пройшли поминальною ходою, освітлюючи вулиці Зарваниці та духовного центру вогнем свічок і очей.

«Під час прощі людина відкриває своє серце для стосунків з Богом. Це для військових, як і для кожного християнина, нові відчуття. Адже кожна людина має душу, і її зачіпає таке переживання», – підсумував капелан отець Андрій Сіданич.

Про це повідомили сьогодні, 22 вересня, на сайті Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

До теми

16:02 21 жовтня 2021 р.

У Львові постав оновлений скорботний Христос

У межах українсько-польської програми «Збереження спільної культурної спадщини» відреставрували колону з фігурою скорботного Христа, що на вул. Зеленій у Львові.

Рубрика: Культура

12:56 21 жовтня 2021 р.

Зали Львівського музею історії релігії відреставрують за 20 млн грн

За гроші держбюджету відреставрують ще один об’єкт на Львівщині. Йдеться про експозиційні зали Львівського музею історії релігії. Орієнтовна вартість реставраційних робіт складає близько 20 млн гривень.

Рубрика: Культура

11:46 20 жовтня 2021 р.

У Львові Іван Остапович перезапустить міське управління культури

Відтепер управління культури Львівської міської ради очолюватиме Іван Остапович, який упродовж останніх 4 років був директором Львівського будинку органної та камерної музики.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу