5 грудня у Львові оголосять переможців конкурсу короткометражних фільмів «Меценат»

11:44 5 грудня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Фінал конкурсу, присвяченого 150-річчю Митрополита Андрея Шептицького відбудеться в Кіноцентрі на вулиці Володимира Великого.

«У суботу, 5 грудня, о 18.00 у Львівському Кіноцентрі на вулиці Володимира Великого, 14а, відбудеться фінал конкурсу короткометражних фільмів «Меценат», присвяченого 150-річчю Митрополита Андрея Шептицького» – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«За словами організаторів, конкурс тривав півроку і зібрав близько двадцяти короткометражних фільмів на тему меценатів та меценатської діяльності зі всієї України (Львів, Київ, Запоріжжя, Буськ, Дрогобич та інших міст). До конкурсу було допущено десять відеоробіт.

На фіналі конкурсу будуть показані всі роботи та визначені переможці в номінаціях «Приз глядацьких симпатій» і головний переможець конкурсу. До компетентного журі входять: режисер Тарас Химич, культурний менеджер Ірина Магдиш, депутат і культурний менеджер Юлія Хомчин, режисер Олександр Фразе-Фразенко, директор фестивалю «Віз-Арт» Ольга Райтер, в.о. начальника відділу маркетингу та культурних індустрій управління культури Богдана Брилинська, представник компанії «Світоч». Вхід вільний. Меценат проекту – торгова марка «Світоч».

dailylviv.com

До теми

13:56 12 жовтня 2020 р.

Парастас, чин похорону: у Львові повідомили, як прощатимуться з Миколою Петренком

Львів сумує з приводу смерті Миколи Петренка — українського поета, драматурга і публіциста. Сьогодні увечері відбудеться парастас, завтра відомого поета поховають на Личаківському кладовищі.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу