31 жовтня на Личаківському цвинтарі у Львові проведуть хресну ходу студенти з Африки

11:00 28 жовтня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

1 листопада відбудеться спільна молитва громадяни Нігерії, Камеруна, Замбії й Кенії на Сихівському цвинтарі.

«У суботу, 31 жовтня, о 15.00 біля головної брами Личаківського цвинтаря розпочнеться спільна молитва за померлих в формі хресної ходи. Молитву проведуть студенти, котрі походять з країн Африки – Нігерії, Камеруна, Замбії й Кенії», – повідомили сьогодні, 28 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Африканський хор співатиме англійською та африканськими мовами. В неділю, 1 листопада, молитва на Сихівському цвинтарі розпочнеться о 16.00. Запрошує Парафія святого Йоана Павла. Отець Григорій Драус зазначив із цього приводу:

«Сьогодні треба сильно і виразно визнавати нашу віру. Ми віруємо, що життя людське змінюється, але не закінчується. Наші вчинки є осуджені, душа іде перед обличчя до Бога, тіло, віддане землі, очікує воскресіння. Смерть не є кінцем. Є тільки одне, обмежене часом, життя на землі.

Відвідування цвинтаря має важливе виховне значення: утверджує нас у вірі в вічність. Коли приходимо на кладовище з дітьми, говоримо їм про правди віри, про наших померлих, котрі є у Бога і з якими колись зустрінемось. Скажемо про Христа, котрий повернув живим з гробу. Христос воскрес, переміг смерть». 

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу