На Львівщині відбудеться фестиваль козацької слави (відео)

21:34 30 липня 2016 р.

  • 0


Фото: we.org.ua

У Кульчицях відкриють у неділю пам'ятник своєму славетному земляку Юрію Кульчицькому.

«У неділю Самбірщина приймає фестиваль козацької слави «Кульчиці-фест», – повідомили в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«31 липня у селі Кульчиці в Самбірському району відбудеться VІ Міжнародний фестиваль козацької слави «Кульчиці-фест». Про це повідомила директор департаменту з питань культури, нацональностей та релігій Львівської облдержадміністрації Христина Береговська.

«Кульчиці – батьківщина багатьох українських шляхетських родів, а ще – гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного та першого кавового європейського магната й перекладача Юрія-Франца Кульчицького, – зазначила Христина Береговська. – Власне, цього року фестиваль присвячений річниці Юрія-Франца Кульчицького, який започаткував першу у Відні кав'ярню, а згодом відкрив для Європи й віденську каву».

У рамках фестивалю у Кульчицях на площі перед музеєм Юрія Кульчицького відкриють пам'ятник, а у підвальному приміщенні музею презентують меморільну кав'ярню. Окрім того, фестиваль потішить гостей низкою заходів, зокрема майстер-класами з ремесл, виступами творчих колективів та окремих виконавців.Також у музеї Петра Сагайдачного відбудеться презентація збірки поетеси Ганни Кульчицької «Рядки зболеного серця».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:25 2 червня 2020 р.

Мирослава Скорика похоронять у Львові

Українці три дні прощатимуться із композитором, музикознавцем та Героєм України Мирославом Скориком. Завтра прощання відбуватимуться у Києві, а в четвер і п’ятницю — у Львові.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу