30 жовтня у Львові розглянуть проект облаштування дитячого майданчика, скверу й площі біля цирку

12:15 28 жовтня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

За підсумками опитування та робочої зустрічі було визначено думку мешканців стосовно бажаних елементів дитячого майданчика та зібрано основні побажання щодо його зовнішнього вигляду, які були враховані при підготовці проекту.

«У п’ятницю, 30 жовтня, о 18.00 у фойє Львівського цирку відбудеться представлення та обговорення попередньої концепції проекту облаштування дитячого майданчика, скверу та площі», – повідомили сьогодні, 28 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Нагадуємо, що спільно з мешканцями було проведено робочу зустріч, на якій обговорювалися питання облаштування дитячого майданчика, та опитування «Яким має бути дитячий майданчик біля Львівського цирку?». За підсумками опитування та робочої зустрічі було визначено думку мешканців стосовно бажаних елементів дитячого майданчика та зібрано основні побажання щодо його зовнішнього вигляду, які були враховані при підготовці проекту.  Для того, щоб визначити остаточний вигляд дитячого майданчика, скверу та площі, закликаємо львів’ян взяти участь в обговоренні».

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу