30 жовтня у Львові розглянуть проект облаштування дитячого майданчика, скверу й площі біля цирку

12:15 28 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

За підсумками опитування та робочої зустрічі було визначено думку мешканців стосовно бажаних елементів дитячого майданчика та зібрано основні побажання щодо його зовнішнього вигляду, які були враховані при підготовці проекту.

«У п’ятницю, 30 жовтня, о 18.00 у фойє Львівського цирку відбудеться представлення та обговорення попередньої концепції проекту облаштування дитячого майданчика, скверу та площі», – повідомили сьогодні, 28 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Нагадуємо, що спільно з мешканцями було проведено робочу зустріч, на якій обговорювалися питання облаштування дитячого майданчика, та опитування «Яким має бути дитячий майданчик біля Львівського цирку?». За підсумками опитування та робочої зустрічі було визначено думку мешканців стосовно бажаних елементів дитячого майданчика та зібрано основні побажання щодо його зовнішнього вигляду, які були враховані при підготовці проекту.  Для того, щоб визначити остаточний вигляд дитячого майданчика, скверу та площі, закликаємо львів’ян взяти участь в обговоренні».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів