29 липня у Львові пройде Свято української молоді (програма)

21:40 26 липня 2016 р.


Фото: dw.com

На честь митрополита Андрея Шептицького влаштують Фестиваль української пісні, конкурс дитячих малюнків, Міжнародний шаховий фестиваль, фестиваль футболу, виставки та екскурсії.

«У Львові 29 липня відбудеться «Свято української молоді із митрополитом Андреєм Шептицьким», – повідомили в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Свято відбудеться з метою вшанування світлої постаті митрополита Шептицького як духовного наставника, та виховання у дітей та молоді почуття патріотизму і любові до України, формування високої духовної культури; реалізація творчих здібностей і талантів. Участь у Святі української молоді візьмуть понад півтисячі молоді зі всіх регіонів України – Львівської, Івано-Франківської, Волинської, Закарпатської, Чернівецької, Тернопільської, Житомирської, Вінницької, Полтавської областей.

У програмі свята – Фестиваль української пісні, конкурс дитячих малюнків, Міжнародний шаховий фестиваль, фестиваль футболу, виставки та екскурсії. Основні заходи та відкриття Свята української молоді розпочнуться о 9.00 біля пам’ятника Андрею Шептицькому на площі Святого Юра.

Програма заходів:

8:45 – збір учасників свята біля пам’ятника митрополиту Андрею на площі Святого Юра, 

9:00 – літургія на прославу Праведного митрополита Андрея у соборі святого Юра,

10:15 – Благословення і привітання учасників свята на площі Святого Юра,

10:30 – фестиваль української пісні на площі Святого Юра,

10:30 – виступ учасників науково-дослідницької конференції «Андрей Шептицький – будівничий держави, князь церкви, лідер нації»,

10:30 – конкурс дитячих малюнків на площі Святого Юра,

11:00 – Міжнародний шаховий фестиваль у Національному університеті  «Львівська політехніка»,

11:00 – екскурсія в Святоюрський комплекс, молитва в крипті Святоюрського собору

11:00 – фестиваль футболу у середній школі №34 на вулиці Замкненій, 7,

11:00 – екскурсія в художньо-меморіальний музей Олекси Новаківського на вулиці Листопадового чину,

11:00 – екскурсія в музей Андрея Шептицького у середній школі №34 11:00 – виставка «Андрей Шептицький і українське мистецтво» на площі Святого Юра, нагородження учасників змагань і конкурсів проводиться біля пам’ятника митрополиту Андрею на площі Святого Юра.

Організатори: Громадська рада «Святий Юр», Центр національного виховання імені Андрея Шептицького, Національний університет «Львівська політехніка», ЗСШ №34 імені Маркіяна Шашкевича у Львові. За підтримки: Благодійного фонду «Гуманітарні ініціативи», «ЛЕО Кераміка», «ЕКО ДІМ», групи компаній «Берта», «Техніка для бізнесу», ПА «Еквітас». Інформаційні партнери: «Львівський портал», телеканал «НТА», ТРК «Львів», радіо «Галичина», «Львівська хвиля».

dailylviv.com

До теми

10:42 9 квітня 2021 р.

Понад 8 тисяч зареєстрованих пам’яток на Львівщині мають нового культурного захисника

Архітектор та викладач Львівської політехніки Василь Петрик за результатами конкурсу очолив управління охорони об’єктів культурної спадщини департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА.

Рубрика: Культура

22:06 8 квітня 2021 р.

Володимир Одрехівський візьме участь у конкурсі на посаду ректора Академії мистецтв

Відомий український скульптор, педагог, народний художник України Володимир Одрехівський завершив п'ятирічний термін діяльності на посаді ректора Львівської національної академії мистецтв.

Рубрика: Культура

12:50 2 квітня 2021 р.

Розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у римо-католицьких храмах Львова

У неділю, 4 квітня, християни західного обряду святкують Великдень. Чимало святинь нашого міста також відзначатимуть Пасху у цей день. Подаємо розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у неділю, а також розклад Вігілії, яка розпочинається безпосередньо у суботу ввечері.

Рубрика: Культура

18:18 30 березня 2021 р.

ЛОДА врятувала кам’яницю Стеткевичів на вулиці Замарстинівській від депутатів ЛМР

Кам’яниця Стеткевичів на вул. Замарстинівській, 213 у Львові вже офіційно є щойно виявленою пам’яткою архітектури місцевого значення. Тепер відомий для Львова об’єкт, який кілька місяців намагаються знести для високоповерхової забудови, перебуває під захистом пам’яткоохоронного законодавства.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу