29-30 серпня в Зимній Воді неподалік Львова відбудеться фестиваль «Гомін Лемківщини»

10:10 17 серпня 2015 р.

  • 0
  • 5727


Фото: прес-служба Львівської міськради

До участі у фестивалі запрошено колективи, виконавців та учасників з Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської та Закарпатської областей.

У суботу, 29 серпня, о 14:00 в селі Зимна Вода (Пустомитівський район Львівщини) відбудеться урочисте відкриття обласного фестивалю «Гомін Лемківщини». Після цього розпочнеться концертна частина. До участі у фестивалі запрошено колективи, виконавців та учасників з Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської та Закарпатської областей.

У неділю о 11:00 год на території фестивалю відбудеться екуменічна Служба Божа. Після Богослужіння буде продовження концертної програми.  Як повідомляє офіційний сайт Львівського обласного товариства «Лемківщина», місцем проведення фестивалю буде територія стадіону села Зимна Вода, яку товариство одержало в довготермінову оренду. 

На території буде облаштоване місце для стоянки автотранспорту, а також ділянку для торгівлі та майстер-класів. Організаторами фестивалю виступають Львівське обласне товариство «Лемківщина», Зимноводівська сільська рада, Пустомитівська районна державна адміністрація, Пустомитівська районна рада, Городоцька районна державна адміністрація, Городоцька районна рада, Фундація дослідження Лемківщини, ЛОМГО «Молода Лемківщина», а також Львівська обласна державна адміністрація та Львівська обласна рада.

Фестивалі лемківської культури у Львівській області традиційно відбуваються у селі Нагірне, містах Бориславі та Городку. «Лемківська Ватра» у Нагірному на Самбірщині щорічно проводився з 2004 року зі статусом обласного фестивалю лемківської культури.

Проте цього року Львівський обласний фестиваль під назвою «Гомін Лемківщини» було вирішено вперше провести й проводити надалі в селі Зимна Вода. Таке рішення було прийнято, оскільки найбільша кількість лемків у Львівській області проживає у Пустомитівському районі.

Про це повідомили сьогодні, 17 серпня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація ГО "Великий Львів"

Рубрика: Політика

Курс - НАТО і ЄС

Рубрика: Політика

Чорні технології на виборах Президента

Рубрика: Політика

Порушення виборчого законодавства на Львівщині

Рубрика: Політика

Спогади Романа Яремкевича, друга "Вчителя"

Рубрика: Історія

Всі відео розділу