28 вересня з 12.00 до 19.00 у Шевченківському гаю Львова – благодійна фотосесія на підтримку армії

11:30 27 вересня 2014 р.


Фото: http://vk.com/wall53387265?own=1

Як повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, усі зароблені на заході кошти передуть сім’ям на лікування поранених хлопців, які перебувають у Військовому госпіталі.

У прес-службі міської ради повідомили «Щоденному Львову», що 28 вересня з 12.00 до 19.00 у Шевченківському гаю відбудеться благодійна фотосесія. В повідомленні також зазначено:

«Для фотозйомки буде спеціально облаштоване місце – фото-зона, в українському сучасному стилі та з патріотичною атрибутикою.  На фото-зустрічі будуть присутні професійні фотографи, візажисти, перукарі, стилісти, декоратори.

Усі послуги будуть надаватись безкоштовно. Як розповідають організатори, у фото-зоні будуть працювати стилісти, які допоможуть та оберуть для кожного найкращий стиль з запропонованих партнерами українських елементів, таких як: вишиті сорочки, футболки з патріотичними написами, віночки, метелики, біжутерія. 

Благодійний внесок добровільний, але рекомендована сума від 50 грн.  Усі вилучені кошти після закінчення фото-дня буде передано сім’ям на лікування поранених хлопців, які перебувають у Військовому госпіталі.

Як зазначає творець-ідейник фотосесії Оксана Воробель, кошти будуть скеровані на допомогу двом хлопцям. Це Олег Труш та Олександр Даценко.

«Зробімо добру справу разом – допоможімо нашим українським героям. Ви отримаєте професійні фото і таким чином пожертвуєте кошти постраждалим в зоні АТО», – додає Оксана Воробель. Детальніша інформація та умови участі у фотопроекті - за номером 0979948241.

Довідка: Організатори: Оксана Воробель, творець-ідейник, тел. 0979948241; Людмила Лайщук, стиліст-візажист, тел. 0936929339; Уляна Кіт, фотограф, який бере активну участь, тел. 0962873613».

dailylviv.com

До теми

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

13:55 21 лютого 2021 р.

Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу