28 липня у Львові відзначатимуть День хрещення Русі

13:10 27 липня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У четвер о 17:00 на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку розпочнеться екуменічний молебень за Україну.

«У четвер, 28 липня, на Львівщині відзначать День хрещення Русі», – повідомили сьогодні, 27 липня, в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«До визначної дати приурочили низку різноманітних заходів. Зокрема завтра о 17:00 у Львові, на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку, розпочнеться екуменічний молебень за Україну за участі представників усіх Церков – спадкоємців Святоволодимирового хрещення. Відбуватимуться святкові богослужіння і у храмах області.

Також до визначної дати організують тематичні інформативні бесіди, конкурс малюнка у дитячому відпочинковому таборі «Арніка» для дітей із шкіл-інтернатів. До Дня хрещення Русі-України запланували і концерти духовної музики у Львівському музеї історії релігії. Відбуватимуться вони пвпродовж 29-31 липня. Початок – о 15:00 .

А у бібліотеках області презентують тематичні виставки та проводитимуть бесіди. Зокрема відвідувачів чекають у таких книгозбірнях Львівщини: у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва на площі Ринок (№9) – 27–29 липня з 10:00 до 18:00; у Львівській обласній бібліотеці для дітей на вулиці Винниченка (№14) 27 липня з 12:00, а  також у Турківській районній бібліотеці, бібліотеці-філії Пустомитівської РЦБС у селі Дмитровичі, в бібліотеці-філії Старосамбірської РЦБС у місті Хирів, у бібліотеці-філії Кам’янка-Бузької РЦБС у селі Руда».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів