28 липня у Львові відзначатимуть День хрещення Русі

13:10 27 липня 2016 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У четвер о 17:00 на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку розпочнеться екуменічний молебень за Україну.

«У четвер, 28 липня, на Львівщині відзначать День хрещення Русі», – повідомили сьогодні, 27 липня, в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«До визначної дати приурочили низку різноманітних заходів. Зокрема завтра о 17:00 у Львові, на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку, розпочнеться екуменічний молебень за Україну за участі представників усіх Церков – спадкоємців Святоволодимирового хрещення. Відбуватимуться святкові богослужіння і у храмах області.

Також до визначної дати організують тематичні інформативні бесіди, конкурс малюнка у дитячому відпочинковому таборі «Арніка» для дітей із шкіл-інтернатів. До Дня хрещення Русі-України запланували і концерти духовної музики у Львівському музеї історії релігії. Відбуватимуться вони пвпродовж 29-31 липня. Початок – о 15:00 .

А у бібліотеках області презентують тематичні виставки та проводитимуть бесіди. Зокрема відвідувачів чекають у таких книгозбірнях Львівщини: у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва на площі Ринок (№9) – 27–29 липня з 10:00 до 18:00; у Львівській обласній бібліотеці для дітей на вулиці Винниченка (№14) 27 липня з 12:00, а  також у Турківській районній бібліотеці, бібліотеці-філії Пустомитівської РЦБС у селі Дмитровичі, в бібліотеці-філії Старосамбірської РЦБС у місті Хирів, у бібліотеці-філії Кам’янка-Бузької РЦБС у селі Руда».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:33 20 травня 2020 р.

Лише у серпні-вересні Львів дозволить події до 100 осіб. Але - на відкритому просторі

Львівська міська рада напрацювала шість етапів відновлення проведення подій у нашому місті та окремий протокол, якого мають дотримуватись всі організатори заходів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу