27 червня у Львові проведуть майстер-клас «Українське кіно між минулим і майбутнім»

11:18 27 червня 2016 р.


Фото: open.ua

У понеділок у кінозалі на другому поверсі Палацу мистецтв відбудеться зустріч з експертом Поліною Толмачовою.

«27 червня о 15:00 у кінозалі на другому поверсі Львівського палацу мистецтв відбудеться майстер-клас «Українське кіно, між минулим і майбутнім: ексклюзивний показ робочих матеріалів нових проектів», – повідомили в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Експерт майстер-класу – PR та маркетинг директор «FILM.UA Group» Поліна Толмачова. Майстер-клас відбудеться в рамках виставки «Тіні забутих предків», яка проходитиме у Львові з 26 червня до 17 липня.

У Києві виставка, присвячена визначному фільму Параджанова, відбувалась з 23 березня до 10 квітня. Партнери майстер-класу у Львові – «MKK Service».

Організатори зазначили: «Легендарний фільм, створений понад 50 років тому «Тіні забутих предків» – не просто історія, а джерело натхнення. Наша національна історія, естетика, система цінностей, яка стала затребуваною у всьому світі. Ми можемо і повинні повторити цей успіх. Економічна і політична криза, в якій наразі перебуває країна – не виправдання для бездіяльності або песимістичних настроїв. Переосмислення національної історії, створення власного фентезі, вивід анімації на новий, світовий рівень – всі ці шляхи відкриті, і «FILM.UA Group» вже почали рух до того, щоб в Україні було своє, актуальне, близьке та улюблене глядачем».

Експерт майстер-класу – директор з маркетингу та PRFILM.UAGroup, Поліна Толмачова. Головні професійні досягнення та компетенції: розвиток і оперативне управління маркетинг-службою та PR-відділом «FILM.UA Group», а також планування і контроль внутрішніх та зовнішніх комунікацій. розробка та реалізація промо-кампаній серіалів, фільмів і телевізійних шоу, зокрема – реалізація міжнародної рекламної кампанії серіалу «Нюхач», в результаті якої серіал отримав ряд престижних міжнародних нагород, а формат серіалу вийшов на світовий ринок, успішна реалізація стратегії просування прокатних фільмів: військова драма «Незламна» не тільки окупилася в прокаті, але й вийшла на міжнародний ринок-була продана в Китай, також на етапі створення фільму були досягнуті домовленості про показ фільму на національному телеканалі і підготовлена телевізійна версія, ефективне управління творчим колективом, стратегічне планування і управління процесом накопичення та підтримки репутаційного капіталу медіакомпанії, розробка і втілення рекламних кампаній в пресі для таких великих брендів, як «Отдохни!» («Бурда»), «Coca-Cola», «Nivea», «Oriflame», «Садочок», «Агуша», МТС (нині – «Vodafone Україна»), МАУ, «Gillette», «Pampers», «Pantene», «Olay , Citroеn», WizzAir» тощо

Майстер-клас – безкоштовний. Реєстрація відкрита: http://bit.ly/SkillBill_Tini_Lviv».

dailylviv.com

До теми

10:42 9 квітня 2021 р.

Понад 8 тисяч зареєстрованих пам’яток на Львівщині мають нового культурного захисника

Архітектор та викладач Львівської політехніки Василь Петрик за результатами конкурсу очолив управління охорони об’єктів культурної спадщини департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА.

Рубрика: Культура

22:06 8 квітня 2021 р.

Володимир Одрехівський візьме участь у конкурсі на посаду ректора Академії мистецтв

Відомий український скульптор, педагог, народний художник України Володимир Одрехівський завершив п'ятирічний термін діяльності на посаді ректора Львівської національної академії мистецтв.

Рубрика: Культура

12:50 2 квітня 2021 р.

Розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у римо-католицьких храмах Львова

У неділю, 4 квітня, християни західного обряду святкують Великдень. Чимало святинь нашого міста також відзначатимуть Пасху у цей день. Подаємо розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у неділю, а також розклад Вігілії, яка розпочинається безпосередньо у суботу ввечері.

Рубрика: Культура

18:18 30 березня 2021 р.

ЛОДА врятувала кам’яницю Стеткевичів на вулиці Замарстинівській від депутатів ЛМР

Кам’яниця Стеткевичів на вул. Замарстинівській, 213 у Львові вже офіційно є щойно виявленою пам’яткою архітектури місцевого значення. Тепер відомий для Львова об’єкт, який кілька місяців намагаються знести для високоповерхової забудови, перебуває під захистом пам’яткоохоронного законодавства.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу