27-30 листопада в Трускавці на Львівщині пройде 5-й Міжнародний кінофестиваль «Корона Карпат» (відео)

22:05 19 листопада 2014 р.


Фото: wikipedia.org

До конкурсної програми ТМКФ увійшли 12 стрічок, серед яких – польська «Іда» Павла Повліковського та аргентинська «Останній Елвіс» Арманда Бо, а кошти з проданих квитків його благодійної програми підуть на сім'ї тих, які втратили родичів в зоні АТО.

27-30 листопада відбудеться черговий Трускавецький Міжнародний кінофестиваль «Корона Карпат», організований за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Цього він року проведе міжнародний конкурс, ретроспективу, благодійну програму та круглий стіл щодо кіновиробництва.

До конкурсної програми увійшли 12 фільмів, серед яких є й такі фестивальні хіти як польська «Іда» Павла Повліковського (Польща висунула цей фільм на «Оскар»), чи аргентинський «Останній Елвіс» Арманда Бо. Так само в конкурсі є й дві українські стрічки – «Брати. Остання сповідь» Вікторії Трофіменко та «Креденс» Валентина Васяновича.

Цьогорічна ретроспектива буде присвячена творчості режисера, оператора та сценаристаЮрія Іллєнка. А серед його фільмів будуть такі, як «Криниця для спраглих», «Білий птах з чорною ознакою», «Молитва за гетьмана Мазепу. Нова версія» та інші.

До благодійної програми, яка не є частиною фестивалю, але проходить в його межах, входять фільми «Іван Сила» і «Молитва за гетьмана Мазепу…» та альманах короткометражок «Вавілон'13». Ця програма буде показуватися як у Трускавці, так і у Львові, а кошти з проданих квитків підуть на сім'ї тих, які втратили родичів в зоні АТО.

Одним з найважливіших на фестивалі має бути круглий стіл на тему «Реформація української кіногалузі», який триватиме протягом всього фестивалю. Важливість його полягає у актуальності теми та залучених у її обговоренні продюсерів, режисерів та кінокритиків, серед яких – Володимир Філіппов (продюсерський центр «ІнстайтМедіа», голова Громадської ради при Держкіно), Олег Щербина (компанія «Fresh Production»), режисери Михайло Іллєнко, Тарас Ткаченко та інші.

Також фестиваль організує поїздки цикавими місцями регіону для популяризації Львівської області як майданчику для кіновиробництва. На фестиваль запрошені такі режисери і актори як Ахтем Сейтаблаєв, Валерій Жереги, Богдан Бенюк, Олексій Горбунов, Тетяна Гнєдаш, Лінас Вільджунас, Віктор Демерташ та інші. В межах фестивалю відбудеться закладення бронзової плити на Алеї кінослави українському фільму переможцю фестивалю 2013 р. «Хайтарма», режисера Ахтема Сейтаблаєва.

Про це повідомляє сьогодні, 19 листопада, інтернет-видання «Gazeta.ua».

dailylviv.com

До теми

17:44 6 серпня 2022 р.

Кучма п'є німецький сік та іспанську воду з гуманітарки, а молодь - відмовилася

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма на зустрічі з представниками молодіжних і дитячих організацій міста наголосив на важливості того, аби молодь зростала свідомою.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу