26 жовтня до Львова привезуть мощі святого Івана Павла ІІ

16:14 24 жовтня 2014 р.


Фото: Reuters

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, в неділю, 26 жовтня, у Соборі Святого Юра буде виставлена об 11.00 реліквія.

У прес-службі міської ради повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову», що в неділю, 26 жовтня, у Соборі Святого Юра будуть виставлені для почитання мощі святого Івана Павла ІІ. У повідомленні також конкретизують:

«У рамках святкування 25-річчя виходу УГКЦ з підпілля, у неділю, 26 жовтня, до Львова привезуть мощі св. Івана Павла ІІ. Адже саме після зустрічі цього Римського Архиєрея з Михайлом Горбачовим у грудні 1989 року почався процес легалізації УГКЦ.

Мощі привезуть із Кракова до Львова на прохання Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава Шевчука і виставлять для привселюдного почитання у Соборі Св. Юра об 11.00, під час Богослужіння з нагоди завершення зустрічі східних католицьких ієрархів Європи, яка триває зараз у Львові. «Цей Папа увійшов в історію як той, хто зруйнував Берлінський мур. Він був великим покровителем нашої Церкви. Саме за його заступництвом УГКЦ була легалізована. Тому моліться до нього, як до «апостола миру, щоб за його молитвами в Україні і у всій Східній Європі запанував мир», – закликав Глава УГКЦ Святослав Шевчук під час прес-конференції з нагоди 25-річчя виходу УГКЦ з підпілля».

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу