25 львівських музеїв підготували спецпрограму

10:00 16 травня 2018 р.

  • 0
  • 888


Фото: скріншот

У міськраді запевнили: «18-31 травня є можливість відвідати музеї за доступними цінами або стати учасником безкоштовних заходів, а 18 травня з нагоди Міжнародного дня музеїв – вільний вхід у музеї».

У прес-службі Львівської міськради анонсували: «18 травня Львів разом з усім світом відзначатиме Міжнародний день музеїв. Цього року Міжнародна Рада музеїв ІСОМ запропонувала тему «Музеї в мережі: нові методи, нові відвідувачі».

«Понад 25 музеїв Львова підготували спеціалізовану програму, яка представить з 18 до 31 травня нові способи роботи з відвідувачами, використовуючи в тому числі новітні технології та мережу Інтернет. У програмі –  інтерактивні заходи, квести з використанням «QR»-кодів, он-лайн вікторини на сторінках музеїв у соціальних мережах, представлення нових мобільних додатків, а також спеціалізовані екскурсії, майстер-класи, лекції, пленери», – розповіли також у міськраді.

«Програма передбачена для дорослих, дітей та молоді. 18-31 травня є можливість відвідати музеї за доступними цінами або стати учасником безкоштовних заходів, а 18 травня з нагоди Міжнародного дня музеїв – вільний вхід у музеї», – поінформували також у міськраді прес-службі Львівської міськради та опублікували програму заходів у музеях.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:00 7 грудня 2018 р.

У Львові визначили лауреатів найпрестижнішої обласної премії

У п’ятницю, 7 грудня, у Львові визначили кращі твори та роботи з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 480