25 львівських музеїв підготували спецпрограму

10:00 16 травня 2018 р.

  • 0
  • 708


Фото: скріншот

У міськраді запевнили: «18-31 травня є можливість відвідати музеї за доступними цінами або стати учасником безкоштовних заходів, а 18 травня з нагоди Міжнародного дня музеїв – вільний вхід у музеї».

У прес-службі Львівської міськради анонсували: «18 травня Львів разом з усім світом відзначатиме Міжнародний день музеїв. Цього року Міжнародна Рада музеїв ІСОМ запропонувала тему «Музеї в мережі: нові методи, нові відвідувачі».

«Понад 25 музеїв Львова підготували спеціалізовану програму, яка представить з 18 до 31 травня нові способи роботи з відвідувачами, використовуючи в тому числі новітні технології та мережу Інтернет. У програмі –  інтерактивні заходи, квести з використанням «QR»-кодів, он-лайн вікторини на сторінках музеїв у соціальних мережах, представлення нових мобільних додатків, а також спеціалізовані екскурсії, майстер-класи, лекції, пленери», – розповіли також у міськраді.

«Програма передбачена для дорослих, дітей та молоді. 18-31 травня є можливість відвідати музеї за доступними цінами або стати учасником безкоштовних заходів, а 18 травня з нагоди Міжнародного дня музеїв – вільний вхід у музеї», – поінформували також у міськраді прес-службі Львівської міськради та опублікували програму заходів у музеях.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:52 20 липня 2018 р.

До Львова привезли скрипку Моцарта «Costa Violine»

У неділю, 22 липня, австрійський скрипаль Франк Стадлер виконає на завершальному концерті фестивалю «LvivMozArt» скрипковий концерт Вольфганга Амадея Моцарта на його скрипці.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 393

16:15 20 липня 2018 р.

У Львові буде міжнародний музичний фестиваль «Pizzicato e Cantabile»

У міськраді запевнили: «З 23 липня до 9 серпня у Львові триватиме ІIІ Міжнародний фестиваль «Pizzicato e Cantabile», на який з’їдуться музиканти зі США, Голландії, Японії, Франції, Польщі та України».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 378