13:40 23 червня 2016 р.
Фото: kapelanstvo.com.ua
У Гарнізонному храмі служитимуть Божественну Літургію за померлих та панахиду.
Цієї суботи, 25 червня, об 11:00 на полі почесних поховань №76 Личаківського кладовища відбудеться поминальна молитва за загиблими Героями Небесної сотні й АТО. Молитву очолять військові душпастирі Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла Львівської архиєпархії УГКЦ.
Також 25 червня, о 9:00, у Гарнізонному храмі служитиметься Божественна Літургія за померлих та панахида. З благословення владики Ігоря, архиєпископа і митрополита Львівського УГКЦ, останньої суботи місяця об 11.00 на Личаківському кладовищі, на місці поховання Героїв Небесної сотні й АТО капелани Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла будуть служити панахиду.
Про це повідомили сьогодні, 23 червня, на інформаційному порталі пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ «Капеланство.info».