24 вересня на концерті у Львівській філармонії збиратимуть кошти на бронежилети для військових

17:36 22 вересня 2014 р.

  • 0


Фото: Львівська обласна філармонія

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, на благодійному концерті виступатимуть фіналіст шоу «Голос країни» Назар Савко, гурт «Рококо», Софія Федина, тріо «Тоніка», музична студія «Джерело», секстет «Ва-Банк» та вокальний фольклорний ансамбль «Джерело».

У прес-службі міської ради повідомили в понеділок «Щоденному Львову», що в середу, 24 вересня, в приміщенні обласної філармонії відбудеться благодійний концерт, кошти з якого будуть спрямовані на закупівлю касок та бронежилетів для військових зі Львова, яких відправляють у зону АТО. В повідомленні також зазначено:

«Ініціатором цього заходу є співак і композитор Назар Савко та ГО «Мелодія життя». 

На благодійному концерті виступатимуть: фіналіст шоу «Голос країни» Назар Савко, гурт «Рококо», Софія Федина, тріо «Тоніка», музична студія «Джерело», секстет «Ва-Банк» та вокальний фольклорний ансамбль «Джерело».

«Я звертаюсь до громади Львова, до небайдужих людей, аби вони не стояли осторонь подій, які відбуваються. Адже найбільший гріх в наш час – байдужість. Кожен з нас повинен долучатись до доброї справи, до кожної акції, яка спрямована на підтримку нашої армії. Ми – артисти – підтримуємо військових своєю піснею, при першій можливості їздимо у військові частини з концертами і знаємо, які потреби є у наших хлопців. Все забезпечити своїми силами не можемо, тому влаштовуємо такі благодійні концерти, щоб зібрати більше коштів», – звертається співак та композитор Назар Савко.

Квитки можна придбати у касі філармонії або за телефоном 098 56 34 329 (Тетяна Кунинець).  Вартість квитків від 50 до 100 гривень».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Скарга в ЮНЕСКО на забудови у Львові

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу