24 серпня у Львові – загальноміський Акафіст за мир і ласку для України

, 22 серпня 2014 р.

  • 0


Фото: risu.org.ua

Як повідомили в п’ятницю в прес-службі міськради, Богослужіння розпочнеться о 17.00 на площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку на проспекті Свободи.

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, у День Незалежності України, 24 серпня, у нашому місті відбудеться Акафіст до Пресвятої Богородиці за мир і ласку для України. Богослужіння розпочнеться о 17.00 год. на площі перед пам’ятником Тарасові  Шевченку на проспекті Свободи.

Співробітник управління внутрішньої політики ЛМР Євген Бойко поінформував із цього приводу: «Виконуватиме Акафіст Львівська державна академічна чоловіча хорова капела «Дударик». Вже 23 роки поспіль цього дня «Дударик» з духовенством християнських Церков Львова спільно молять Богородицю. Цьогорічна молитва буде особливою, адже, насамперед, ми всі проситимемо у Бога миру для нашої країни».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:00 4 грудня 2019 р.

У Львові буде конкурс молодих вокалістів

15-20 грудня за ініціативи Львівської національної філармонії у Львові триватиме конкурс молодих вокалістів імені Василя Сліпака – видатного українського оперного співака, соліста Паризької Національної Опери, волонтера, учасника бойових дій на Сході України, Героя України, кавалера ордена «За мужність» І ступеня.

Рубрика: Культура