24 грудня у Львові відкриють виставку «Мімікрія»

11:32 24 грудня 2015 р.

У галереї національної академії мистецтв демонструватимуть творчі пошуки, експерименти та досягнення студентської молоді в сфері сучасного мистецтва.

«У четвер, 24 грудня, о 15:00 у галереї Львівської національної академії мистецтв відбудеться відкриття виставки «Мімікрія», яка демонструє творчі пошуки, експерименти та досягнення студентської молоді в сфері сучасного мистецтва», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«На виставці будуть представлені твори сучасного живопису та медіа-арту студентів І – IV курсів кафедри монументального живопису Львівської національної академії мистецтв виконані поза межами академічного навчального процесу. Це своєрідна спроба прослідкувати єдину школу, водночас надаючи повну свободу творчого самовираження учасникам проекту.

Організатори зазначили: «Тема «мімікрії» відсилає нас до основ буття, основних інстинктів людства в умовах сучасної урбанізації та відслідковує поведінку людини в умовах повної свободи вибору. Мімікрія (фр.mimétisme) − наслідування, імітація. Властивість деяких організмів імітувати зовнішній вигляд або інші ознаки інших непов'язаних організмів або неживих об'єктів, яка виробилась в ході еволюції як захисна реакція. Для створіння з ознаками свідомості, воно є центром всесвіту, саме тому художники обрали цей термін основою концепції проекту. Він характеризує низку станів і реакцій взаємодії між людьми − асиміляція, бунт, вплив на людей і залежність від впливу інших людей, розчинення і проявлення. Взаємодія між людьми по істині малює чудернацьке мереживо духовної, історичної і культурної картини людства».

Учасники виставки – Жанна Оніпко, Валентина Слівко, Тамара Стефанишин, Надія Шепітчак, Дар’я Пащенко, Борис Гаврилюк, Інна Харчук, Анна Узун, Ліза Жданова, Анна Ануфрієва, Євген Лісняк, Юлія Семків, Марія Корокова, Андрій Грабовський, Віталій Свищ, Наталка Харів. Куратор проекту – Жанна Оніпко.

Організатори запрошують відкрити нові грані творчості молодого покоління львівських художників у Галереї ЛНАМ. Експозиція «Мімікрія» триватиме до 15 січня 2016 р. Адреса: Львів, вулиця Кубійовича, 38 (подвір’я лабораторного корпусу). Години роботи Галереї: понеділок – п’ятниця, з 10:00 до 16:00».

dailylviv.com

До теми

14:02 27 жовтня 2020 р.

Ремонт будинків культури, фестивалі: у Львові розповіли про викривлені підходи до розвитку культури в ОТГ

Культурне життя – це не лише залучення людей до розважальних заходів, а насамперед - створення умов для кожного мешканця реалізувати свій творчий потенціал. На жаль, у більшості громад цього не розуміють і працюють саме так.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу