24 дітей з Донеччини гостюють у Львові

15:00 29 жовтня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Діти зі сходу України завітали до львівської Ратуші.

Про це повідомили в понеділок, 29 жовтня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Група з 24 дітей прибула до Львова зі сіл Стародубівка та Дем’янівка Донецької області в межах проекту «Єдність», спрямованого на зміцнення традиційних цінностей українців, їхнє культурне та ментальне об’єднання і патріотичне виховання. Більшість дітей відвідали Львів уперше».

«Особливо вони відзначили архітектуру міста і його чудову атмосферу, дуже сподобався відвідувачам Шевченківський гай. Як зазначила одна з учасниць делегації, тут, на противагу Сходу України, де триває війна, врешті вдалось відчути спокій та затишок. Як підкреслив Андрій Садовий, таку атмосферу, як у Львові, потрібно поширювати на всю Україну», – поінформували також у міськраді.

«Організатор зустрічі – Благодійна організація «БФ «Інститут благодійності», який спеціалізується, зокрема, на волонтерській допомозі армії на постійній основі з початку військових дій: медикаменти, одяг, продукти тощо. Починаючи із серпня 2015 року, за допомогою фонду мали змогу оздоровитись та пройти психологічну реабілітацію 679 осіб, які відвідали Фінляндію, Польщу та Туреччину, а також різні міста України», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

09:01 12 червня 2021 р.

У Львові відкрили для огляду п'ятиярусний іконостас 18 століття

У Музеї Івана-Георгія Пінзеля у Львові відкрили для огляду відреставрований іконостас з церкви Св. Трійці м. Жовкви. Іконостас є п’ятиярусним, він налічує приблизно 50 ікон, створений майстрами Жовківської школи малярства та різьби Івана Рутковича на початку XVIII ст.

Рубрика: Культура

12:21 2 червня 2021 р.

Греко-католики в Італії наступного року перейдуть на григоріанський календар

Апостольський Екзарх для вірних українців католиків візантійського обряду в Італії владика Діонісій (Ляхович) 31 травня підписав декрет Про перехід Апостольського Екзархату в Італії на григоріанський календар.

Рубрика: Культура

10:48 2 червня 2021 р.

У суботу Львовом їздитимуть батяри на роверах

У суботу, 12 червня, відбудеться сьомий ретровелопроменад «Батяри на роверах». Організатори розширили програму, і цьогоріч запрошують містян на фестиваль міської культури.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу